pomóżcie znalezc prace!!! prosze

Temat przeniesiony do archwium.
witam! czy jest ktoś kto pomoglby mi i mojemu chlopakowi wyjechac do anglii, albo irlandii.Obecnie jesteśmy we włoszech, ale tutaj nie da się już żyć i chcielibyśmy gdzieś się stąd wyrwać, ale nie wiem jak szukać pracy w innym kraju. Moze ktoś poda mi stronki na których sa wiarygodne ogłoszenia o prace.Ja mówie po włosku biegle, a moj chlopak po angielsku i francusku.piszcie na maila [email] albo [gg] .bardzo prosze o POMOC. dziekuje!!!
Przyjedzcie do Anglii i zarejestrujcie sie w agencjii typu Peterson albo Manpower.
gdzie to jest dokladnie? Jakie tam mozna znaleśc oferty pracy no i gdzie mozna znaleść jakis nocleg/
Jedzcie do jakiegos mniejszego miasta, maloznanego.Polecam raczej Szkocje generalnie, latwiej prace znalezc tam.Agencje pray mozna znalezc w kazdym wiekszym miescie.

Nocleg mozna znalezc na miejscu lub na przyklad na stronie gumtree.com.

Wezcie ze soba troche gotowki, bo wiadomo ze od razu pracy sie rczej nie dostanie, wiec z poczatku trzeba wydac troche swoich pieniedzy.

Powodzenia!
dzieki.kasy to napewno cos wezmiemy jak bedziemy sie wybierac.troche sie boimy jechac tak w ciemno, ale do odwaznych swiat nalezy i trzeba sprobowac
Jak znacie jezyk w miare i jestescie we dwijke to nie ma czego sie bac, naprawde.Wyboerajcie tylko nieznane miasta.Na pewno odradzam londyn, oxford-cholernie drogo.Manchester dosc tanim miastem jest jezeli chodzi o mieszkanie.

Ale najlepiej to Szkocja(czytaj:nie Edinburgh)
a moze jakies fabryki ktos zna gdzie mozna poszukac?
Witam Serdecznie,

Ja obecnie pracuje w jednej z agencji rekrutacji w Anglii , wiec jak jestescie zainteresowani praca ( nie pobieram prowizji) piszcze na email [email]
Praca rowniez dla osob bez znajmosci jezyka w tzw North East czyli okolice Newcastle, Darlington i Newton Auciffe
witam wszystkich potrzebuje pilnie informacji o tej omedze z warszawy sprawdziłam ją w ministerstwie oracy i jest zarejestrowana oraz posiada certyfikat ale nic więcej czy ktoś coś wie o niej
Miłej lektury:

https://www.ang.pl/forum.php?search=Omega+&submit=Szukaj&submit=Szukaj&katalog=24

Napisz,czy z nimi jedziesz,bo ja się nie mogę zdecydować.
Same negatywne opinie :(
omega? boze, nie.. moj kumpel z nimi wyjechal i straszna historia z tego wyszla. ja i dziewczyna wyjechalismy z gowork.pl na pol roku i w sumie nie mielismy zadnych zastrzezen.. nie zdarli z nas kasy za posrednictwo, a praca i mieszkanie przez nich zalatwione byly zgodne z umowa.. dlatego polecam.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CPE

 »

Praca za granicą