Dam namiar na pracę w Anglii- magazyny

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,
Dostałam propozycję pracy w Anglii (okolica Manachesteru) pakowanie na magazynie, kontrakt na 12 tygodni z możliwością zostania na dłużej jeśli dana osoba się sprawdzi przez ten czas, wyjazd już nawet od listopada, a rekrutują już teraz. Podobno sprawdzona praca ( koleżanka koleżanki tam pracowała..narobiła się ale zarobiła). Dam namiary i szczegóły oferty pierwszym 5 osobom które do mnie napiszą na maila: [email] WAŻNE - trzeba znać angielski ( znajomość będzie weryfikowana). Ja zrezygnowałam z wyjazdu ( szukam czegoś bardziej w zawodzie), ale może ktoś skorzysta z okazji i sobie coś zarobi :)

Pozdrawiam!
Kasia
A dlaczego myslisz, ze pracodawca bedzie chetny dac prace innej osobie. Przeciez kazdy musi przechodzic jakis process albo w agenci ablbo u pracodawcy.
Nie mam pojęcia czy pracodawca będzie chętny komuś dać pracę czy nie. Ja tylko podałam namiary na robotę, bo wiem że była i można było się o nią ubiegać. To czy pracodawca kogoś zatrudni czy nie to już leży w gestii samego pracodawcy i kandydata czy przejdzie pomyślnie proces rekrutacji. Osobiście odniosłam wrażenie, że naprawdę potrzebowali wtedy ludzi do pracy. A nóż komuś pomogłam :)
Oj, chyba 'a nuż';)

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia