Szukam KOMPANKI do wspólnego wyjazdu za granicę

Temat przeniesiony do archwium.
Hej
Trafiłam na tą stronę przypadkiem. Ale wydarzenia w moim życiu skłoniły mnie na pewną zmianę.
I tak postanowiłam że zmienię coś w moim życiu i poszukam szczęścia w innym kraju - i nie mam tu na myśli Anglii do której większość ludzi chce wyjechać :) Choć jej nie wykluczam jestem otwarta na wszystkie opcję.
Z góry dziękuję wszystkim "Wujkom dobra rada" bo mam doświadczenie w życiu za granicą spędziłam tam trochę czasu i potrafię sama zorientować się w sytuacji.
Nie jestem zbyt dobra w pisaniu. Ale pokrótce spróbuję opisać osoby której szukam.
Jestem osobą "Stadną" i nie mam tu na myśli imprezowiczką Bóg wie jaką :) Ale osobą komunikatywną, otwartą, szczerą i ceniącą wartości innych ludzi. Jestem też poniekąd szalona (świadczy chyba o tym sam mój wpis o chęci wyjazdu) nie każdy się na to porywa:) Ale chciałabym zmienić moje dotychczasowe życie i nie mówię tu tylko o zarabianiu pieniędzy dla mnie przede wszystkim liczy się nowy świat, nowi ludzie, nowe miejsca, nowe mentalności i zróżnicowane charaktery. Może poniekąd jakiś wolontariat czy inna forma pomocy.
Chcę wziąć od życia jak najwięcej, poznawać świat i nowych ludzi a jak przy tym uda się zarobić to będzie SUPER :)
Więc jeśli masz podobne chęci i jesteś otwartą i komunikatywną osobą to odezwij się do mnie może razem wspólnie stworzymy zgraną paczkę na wyjazd i nie tylko
Jeśli masz chęci Napisz do mnie na maila [email]

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Mógłby ktoś przetłumaczyć proszę