Para poszukuje pracy

Temat przeniesiony do archwium.
Witam chciałbym wyjechać wraz z narzeczoną do UK lub Holandii, język angielski w stopniu mocno komunikatywny (pracowałem już w Holandii). Czytałem dużo ofert że ktoś pomoże czy załatwi pracę ale odzewu brak , a więc jeśli ktoś już jest w tych krajach i chciałby pomóc proszę o kontakt : [email]
Chodzi mi o pomoc typu : znalezienie mieszkania ewentualnie pomoc w szukaniu , wskazanie agencji pracy lub jeśli masz taką możliwość ogarnięcia tej pracy. Za wszelką pomoc dziękuję z góry
Kamil 25 lat.
Wiekszosc par 95% sie rozstaje po wyjechaniu do Anglii. Nikt nie lubi sciagac par do Anglii poniewaz w razie rozstania to oczywiscie pretensje sa do osoby ktora sciagnela ich do UK. Widzialem nie jedna pare wielce zakochana ktora poszla do pracy na magazynie, przyszedl ciapek lub manager polak. Powiedzial ze zalatwi kontrakt i sru laska leci do wyrka i para sie rozpada. Malzenstwa maja tak samo, kasa, kontrakty itp. Ciezko wam bedzie wiec powodzenia.
Nigdzie nie jest łatwo, a o dobrą pracę zagranicą coraz trudniej. Z drugiej strony może być to dobry test dla pary.