Szukam osób,które wybierają się do Anglii w III/IV

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.Chętnie poznam osoby,które na przełomie III/IV 2006r.wybierają sie do pracy w Anglii.Ja w tej chwili jadę w ciemno ale mam nadzieję że się to zmieni.Było by miło gdybyśmy pojechali w kilka osób,zawsze będzie łatwiej.Jeszcze nie wiem do jakiego miasta ale może w kilka osób wymienimy sie informacjami i zadecydujemy gdzie.
Ja mam 26 lat i jestem z Łodzi(stamtąd planuje lecieć).Angielski znam w stopniu podstawowym.
Pozdrawiam i do usłyszenia.
Proszę pisać na adres e -mail: [email]
Czesc !!
Mam na imie Łukasz mam 23 lata mieszkam w Łodzi i chce Leciec do Angli w okolicy marca,tak jak ty nie mam jeszcze konkretnego miejsca,jak bys był zainteresowany to mozemy jechać razem,mój nr [gg] zalezy mi na czasie Pozdrawiam
Cześć Łukasz nie mam gg więc pisz na podany przeze m,nie adres e-mail: [email]
hej konrad tez chce wyjechac. chyba nie ma co liczyc na te firmy posrednictwa pracy. jestem z wloclawka. czy masz jakies konkretne miejsce na mysli?
Północna anglia chodzi mi po głowie.
podaje numer telefonu.5[tel]
Ja lece z chlopakiem 15marca do Birmingham.Wlasnie szukamy mieszkania lub domku.Wiadomo ze w wiecej osob bedzie taniej.Lepiej szukac znajomych w Polsce i leciec razem niz prosic o pomoc tych co juz tam sa wiec jak ktos jest chetny to moje [gg]
ja sie wybieram do UK, do miejscowosci Newton Aycliffe bo jets tam podobno duzo pracy itd na ktoryms forum znalazlem agencje www.lmr.co.uk gdzie niby jakas polka pracuje .

mam nadzieje ze znajde prace;)
witam, zwę się Lucyna, mam 25 lat i chcę wyjechać na Wyspy w okolicach marca - najbardziej interesowała by mnie Szkocja, ale właściwie to nie jest warunek konieczny.Problem w tym że póki co nie mam towarzystwa i jest mi z tym bardzo źle...angielskim władam w stopniu komunikatywnym.Jeśli Jesteś zainteresowany to pisz na [email] pozdrawiam:)
Witam was mam na imię Agata i razem z moim chłopakiem lecimy 29 marca z katowic , ale w sumie jeszcze się nie zdecydowaliśmy gdzie . Zastanawiamy się nad Irlandią, a dokładniej Belfastem i Newton Aycliff, bo tam ponoc jest dużo fabryk i po3ebują facetów do pracy. W sumie do 29 marca jeszcze dużo czasu więc róznie to bywa :)
Witaj reg34,Sprawdziłem na mapie gdzie jest ta miejscowosć newton/darlington i to jest dokadnie ten rejon anglii gdzie chce jechac wiec jesli chcesz połaczyc siły to odezwij sie na nr.5[tel].ja bede jechał koniec marca początek kwietnia.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa