UK Liverpool

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Zaraz po maturach ,razem ze kolegami z klasy wybieramy się do Angli ,a dokładniej do miasta Liverpool. Czy ktoś tam był i może opisać swoje wrażenia ?

Wylatujemy mniej więcej w połowie Maja ,a więc przed zalewem studentów ,większa szansa na znalezenie pracy. No i w związku z tym mam pytanie do wszystkich ,którzy pracują bądź pracowali na wyspach.

Jakiego typu pracy możemy się spodziewać w UK ,znając bardzo dobrze angielski i jakie są średnie stawki za taką prace?

pozdrawiam
hej:) ja tez jade z chlopakiem w polowie maja do liverpoolu, w lipcu dolaczy do nas reszta znajomych. kumpel byl w tamtym roku (lipiec-sierpien) w liverpoolu i byl bardzo zadowolony, miasto super (przywiozl mase zdjec), prace jak sie chce to sie bez problemu znajdzie, morze blisko, duzo dobrych imprez i to w sumie dzieki niemu zdecydowalam sie wlasnie na to miasto. powodzenia!!
dobrze,że jedziesz w połowie maja ponieważ póżniej bardzo ciężko znaleść pracę.byłam 3 m-ce w Liverpoolu,miasto super,centrum,muzeum,knajpki...Jeśli chodzi o pracę to znajac angielski nie powinno btć problemów w branży gastronomicznej-restauracje,puby,fast foody poszukują pracowników.Stawki tak naptawdę zależa od pracodawcy,niby w porzadku ale i tak ździerają z Polaków!jesli będa mówić,że nie macie 21 lat i stawka niższa-nie dajcie sie nabrać!
na każdym kroku walczcie o swoje i czujcie sie na równi z Anglikami!a jak was polubią to noce z Millerem(piwo)gwarantowane:)
P.S początek będzie ciężki.
ja w tym roku do Hiszpani:)
21 lat to juz na szczescie mam skonczone:) ale swoja droga to myslalam ze jak ktos ma ponizej to obowiazuje go juz nizsza stawka i sie tego nie obejdzie... z ta praca to jest kwestia szczescia, ale jak to mi moj wspomniany wczesniej kumpel powiedzial - jak sie chce to nie ma bata zeby nie znalezc pracy (nawet w lipcu), i tego mam zamiar sie trzymac:D opowiedz cos jeszcze o swoim pobycie w liverpoolu , jestem wszystkiego ciekawa! :) i jeszcze jedno, slyszalam ze gdzies w centrum sa akademiki w ktorych mozna wynajac za mniejsze pieniadze pokoj, tylko nie wiem jak z tym w maju by bylo... wiesz cos moze o tym? pozdrawiam!

« 

Au Pair

 »

Inne