czy ktos zna biuro konsultingu metrix

Temat przeniesiony do archwium.
che wyjechac do pracy na wyspach najlepiej w fabryce mam namiary na biuro konsultingu emigracyjnego metrix czy ktos z was zna taka firme a moze załatwiał wyjazd do pracy za jej posrednictwem?
szkoda ze nikt nie odpowiedzial, bo sama rozwazam ich oferte
brzmi jak matrix - uważajcie;)
Ja rowniez rozwazam taka mozliwosc i mam ich namiary...ale sprawa brzmi podejrzanie.
Nie maja oficjalnej strony internetowej.
W wiekszosci ogloszen, w adresie, widnieje woj. lodzkie, a nie konkretna miejscowosc....
Jesli bedziecie cos wiecej wiedziec, dajcie znac
kurde ja tez sie już podjarałem na te ich oferty ale teraz samemu nie wiem co o tym myślec skoro nikt nawet nie słyszał o tej firmie.
a co konkretnie oferują
ze wszyscy tacy podjarani :)
Hey ja dostałam odpowiedź od tej firmy ale zastanawia mnie jedno. Wpisałam w wyszukiwarce adres i natknęłam sie na firmę pol-consulting. Jest on a prowadzona (lub była) pod tym samym adresem a niezbyt pochlebnie się o niej wyrażają (komentarze typ że wzięli kasę i koniec). Więc chyba to są kolejni naciągacze.
z tego co mi wiadomo to OSZUSCI, niestety
Do mnie tez sie odzywali i z tego co pamietam... byli z Kutna... a tu juz przeciez samo za siebi emowi, przemianował sie na me(a)triksa chyba;/ no ale nie chce osadzac, to sa tylko moje przypuszczenia, sprawdzcie gdzie ma siedzibe, jak Kutno... to wiadomo.. Nie ryzykowałabym na waszym miejscu.
Witam Was
Wygląda to jak naciąganie, bo mówią, ze biorą za konsultacje pieniądze-gdyz za pośrednictwo nie wojlno brać opłat.Miałam do czynienia z innymi firmami rekrutacyjnymi i zadna nie chciała pieniedzy.Zreszta oni pisza w ofercie, ze jak nie przedstawią zadnej propozycji to zwracają pieniądze.A propozycję moga przedstawić, ale taką na dzien dobry do odrzucenia.
Zatem myślę, że są dobrz- ale w naciaganiu.
Mają nawet niezłe oferty, ale...jednak jest to ale...
No i to podpisanie umowy korespondencyjnie..Hm..zastanawiające bardzo, bo kto podpisuje umowe z kimś , kogo nie widzial , a nawet nie rozmawiał.
Nieźle...Wkręcają maksymalnie...
Nie dajcie się oszukać!!!
ŻENUA...mówiąc sloganem.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną", głosi ostrzeżenie na większości internetowych forów.

- Są odważni w swoich opiniach, bo forum daje im poczucie anonimowości i bezkarności - uważa Ixtlilto, która moderuje forum "Gazety". - Niektórzy użytkownicy myślą tak: wejdę na forum, napiszę, co mi się podoba, bo i tak nikt mnie nie namierzy.

A wymiana zdań na internetowym forum może się skończyć w sali sądowej. Przekona się o tym pewien mieszkaniec Widzewa.
Witam, czy mógłby mi ktoś napisać konkretnego o firmie Metrix z Kutna. Chcę wyjechać do Anglii do pracy przez to biuro ale oni są chyba niepewni boje się że wezmą za pośrednictwo 700 zł. i tyle kase widziałem i pracę.
Prosiłbym bardzo też o kontakt z osobami które wpłaciły kasę na wyjazd na tzw. RTV pod koniec lipca. Piszcie jak możecie na adres [email]
no ja też dzisiaj dzwoniłem ,firma ma nazwę Metrix.pl spróbujcie wejsć na strone
haha(www.metrix.pl producent gazomierzy)piszą że niepobierają żadnych opłat ,oczywiście dostałęm od nich maila,a tuż niżej że trzeba zapłacić tylko 700zł za pośrednictwo ,dla niektórych tylko 700 zł a, dla innych aż 700zł
Ludzie tyle razy powtarzali w mediach "niewpłacać żadnych pieniędzy"
to nazwyklejsi oszuści!!!!!!
może znajdzie się ktoś i ich namierzy bo naiwnych polaków jest jeszcze masa którzy chcą pracować zagranicą
Pozdrawiam wszystkich
też do nich dzwoniłem i dostałem oferte ale najpierw sprostowanie dla kolegi u góry który pisze że na ich stronie www to jakies rury produkują.
Firma nazywa się METRIX.PL i to nie jest ich strona www tylko nazwa ja też na poczatku tak myślałam.
Pieniedzy nie biorą za pośrednicto tylko za inne usługi dodatkowe które nie są obowiazkowe.Moje koleżanki pojechały od nich do pracy miesiąc temu i pracują ja przyznaje bałam się ale teraz podpisałem umowe i też jade.dziewczyny pracuja w fabryce na pakowaniu mają stawke 5.05 a miały mieć 5,30 i tylko to się niezgadzało ale to tylko drobna róznica więc spoko.
Witaj mozesz mi napisac cos wiecej o tej firmie na maila? Jakie sa warunki na m-cu? [email]
NOWOCZESNE OBOZY PRACY!!!!!!!
W związku z docierającymi do nas sygnałami dotyczącymi przypadków pobierania opłat od kandydatów za rzekome załatwienie pracy w naszej firmie, pragniemy poinformować Państwa, iż Driving Edge samodzielnie prowadzi proces rekrutacji i nie upoważnia żadnej firmy zewnętrznej do prowadzenia rekrutacji w jej imieniu a w szczególności do pobierania opłat z tego tytułu. Pragniemy Państwa przestrzec przed działalnością firm "Pol-Consulting", "Biuro Konsultingu Emigracyjnego","Wschodnia Europa" oraz "Metrix.pl" z Kutna. Firmy te pod pozorem działalności konsultingowej próbują pobierać pieniądze od kandydatów szukających pracy w naszej firmie nie mając do tego żadnych podstaw ani praw. Wszelkie działania tego typu w świetle prawa polskiego, jak i angielskiego są całkowicie bezprawne. Przypominamy Państwu, iż podjęcie pracy w firmie Driving Edge następuje wyłącznie po pozytywnym zaliczeniu rozmowy kwalifikacyjnej, prowadzonej przez pracownika naszej firmy w czasie spotkania rekrutacyjnego i nie wiąże się z ponoszeniem jakichkolwiek opłat.rn>>>>>>>>>>>>>rnpozdrawiam
Jestem tworca serwisu www.metrix.net.pl.W zamian za prace w anglii czlowiek przedstawiajacy sie jako pan Pawel zaproponowal mi wymiane:ja mam zrobic dla nich strone a oni zalatwia mi prace w angli.Zawarlismy umowe ustna na poczatku wrzesnia.Ja wywiazalem sie z umowy stworzylem w 3 tygodnie serwis ktory ogladacie,wypozycjonowalem go,a w zamian jestem przez ta osobe zwodzony z tygodnia na tydzien. Pan Pawel pobiera od ludzi oplate 700pln za dodatkowe uslugi, a jest to nielegalne z punktu widzenia prawa.Umowe podpisujesz jak zaplacisz w/w kwote.Firma zarejestrowana jest na calkowicie inna osobe czyli pania Elzbiete Oleszkiewicz,ktorej na oczy nie widzialem nawet gdy bylem w tej firmie umowic sie co do pracy w angli i szczegolow stworzenia strony dla metrix.pl W dniu wczorajszym pan Pawel zmienil haslo do serwera i tym samym pozbawil mnie mozliwosci usuniecia mojej pracy czyli stronki www.metrix.net.pl , ale jak to zwykle bywa kazdy szanujacy sie webmaster pozostawia sobie tylna furtke do wlasnego dziela takze nie jest w stanie mi zaszkodzic. Nie planowalem usuwac strony bo nigdy nie niszcze tego co stworzylem ale zastanawiam sie nad jej usunieciem i wytoczeniem dzial.Tak wiec ostrzegam wszystkich przed OSZUSTAMI!!! Jak ktos jest chetny zapraszam na moje gg-5762220 lub [email] Mozesz tesz napisac emaila [email] i na moja poprzednia stronke www.agrojaracz.com.pl POZDRAWIAM.
Jest wiele opinii o różnych agencjach, tak to już bywa. Ale czy o METRIX.PL macie jakieś konkrety że to np. oszuści?! Czy podpisywaliście z nimi umowę i Was oszukano?! Prosiłbym o konkrety a nie wypowiedzi typu że to na pewno oszuści!! Ja chcę zaryzykować i podpisać z nimi umowę, w końcu kto nie ryzykuje ten nie ma! Mimo wszystko chciałbym wiedzieć o tej firmie jak najwięcej! Dlatego będę wdzięczny za konkrety od ludzi którzy z nimi mieli do czynienia!
agencja metrix.pl z Pania Elzbieta Oleszkienkiewicz zostala wspiana do rejestru dopiero 17tego Lipca 2006.
METRIX TO WYRAFINOWANI OSZUŚCI!!!
wraz z moim chlopakiem wyjechalam z ta firma we wrzesniu.praca miala byc pewna,mielismy obejrzec trzy zaklady pracy i wybrac miejsce gdzie chcemy pracowac, mialo nie byc rozmowy kfalifikacyjnej o prace,ktos mial na nas czekac na dworcu... ale to tylko bajeczki dla naiwnych.rzeczywistosc okazala sie zupelnie inna.w efekcie pojechalismy do bradford,choc miejsce naszego wyjazdu bylo kilkakrotnie zmieniane.przed wyjazdem dostalismy jedynie nr.telefonu i UWAGA! te 700zl.ktore wplacacie metrixowi-czy juz 800 jak wyczytalam na forum- to kasa za numer telefonu do Zenka lub kogos z jego chłoptasiów!!!zupelnie nic w tej cenie nie macie! tyle kasy za udostepnienie nr.tel to niezly interes nie uwazacie? po przyjezdzie do bradford mial czekac na nas na dworcu chlopak zenka, bo ten wyjechal wlasnie do polski.jak mozna sie bylo spodziewac nikt na nas nie czekal, zadzwonilismy do tego chlopaka i powiedzial ze nie moze po nas przyjechac, podal nam adres domu gdzie mielismy zamieszac, mial tam czekac na nas ktos z kluczami.wzielismy taksowke i pojechalismy pod wskazany adres,byla 23 w nocy a tu drzwi zamkniete, po raz kolejny nikt na nas nie czekal,sami w obcym miescie z walizkami w srodku nocy, to byl koszmar!znowu zadzwonilismy do chlopaka, zjawil sie z kluczami za pol godziny, weszlismy do domu, jesli w ogole mozna to tak nazwac, bo bardziej przypominalo to nore!po prawie 30godzinnej podrozy nzwet nie moglismy sie wykapac,bo nie bylo swiatla w lazience a wanna byla zarosnieta brudem(szorowalismy ja tydzien czasu!)chlopak na wstepie wzial od nas po 100 funtow, po 50 za kalcje i po 50 dla nich za zalatwienie spraw i telefony(mimo ze zaplacilismy po 700zl. metrixowi za zalatwienie tych wlasnie spraw!!!)ale jak powiedzial chlopak tu merix nie istnieje!oni maja swoje zasady a to co bylo w polsce,te wszystkie obietnice- to tam zostalo.a wiec przekonalismy sie ze po 700zl.zaplacilismy za nr.telefonu! chlopak w weekend pokazal nam sklepy a w poniedzialek zaprowadzil nas pod jedna agencje i na tym skonczyla sie jego rola,wlasnie za to dostal od nas obojga 100 futow czysty interes i czyste oszustwo! musielismy przejesc rozmowe po angielsku i dopiero wtedy agencja nas zarejestrowala i zaczela szukac prace, w tym tez momencie sprytnie skonstruowana umowa metrixa wygasa poniewaz po przejsciu rozmowy i zarejestrowaniu w agencji to wlasnie ona staje sie naszym pracodawca, umowa jest podpisana wiec matrix umywa rece ale przeciez rejestracaja w agecji nie jest rownoznaczna z natychmiastowym otrzymaniem pracy.nieraz trzeba na nia czekac misiacami!!! musze tez dodac ze wszystkie dokumenty,papiery, konto w banku zalatwialismy na wlasna reke, nie otrzymalismy zadnej pomocy od nikogo.chlopak ktory mial nam we wszystkim pomagac prawie w ogole nie zna angielskiego!z wlascicielem mieszkania dogadal sie bo on wiecej zna polski niz ten angielski.i jak tu liczyc na pomoc ze strony kogos takiego?dlatego mertrix wysyla luddzi ze znajomoscia jezyka,bo musza oni radzic sobie sami!nie ma zadnej profesjonalnej obslugi z ich strony!dajesz kase i o tobie zapominaja, radz sobie sam!taka zasada sie kieruja zarowno metrix jak i ci ktorzy maja sie toba opiekowac w anglii. naprawde nie warto im zaufac, my przekonalismy sie o tym na wlasnej skorze! WYSTRZEGAJCIE SIE TEJ FIRMY, TO OSZUŚCI!
JAJA SOBIE CHYBA Z TEGO FORUM ROBICIE! BYLISCIE TAK OD WRZESNIA TO CO ROBILISCIE TYLE CZASU? NAPEWNO PRACOWALISCIE MIELISCIE MIESZKANIE ITD A TERAZ GŁUPOTY WYPISUJECIE TZEBA BYŁO JECHAC NA WŁASNA REKE WTEDY MIELI BYSCIE DOPIERO CO PISAC!!! NA ROZMOWE DO PRACODAWCY CZY TEZ BANKU NIE PÓJDZIE PRACOWNIK METRIXA TYLKO OSOBA KTÓRA PODEJMUJE PRACE!!! JA JECHAŁAM W MAJU PRZEZ FIRME METRIX I BYŁO WSZYSTKO OK NIE ZAŁUJE WPŁACONYCH PIENIEDZY ZWRÓCIŁY MI SIE WIELO WIELO KROTNIE, PRACA BYŁA TAKA JAK MI OBIECYWANO A ZE WAM SIE COS NIE SPODOBAŁO TO NIE MUSICIE ZARAZ WYPISYWAC GŁUPOT!! DLACZEGO NIE WRÓCILISCIE ZARAZ WE WRZESNIU? BO NIE BYŁO WCALE TAK ZLE JAK PISZECIE PFFFF
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Au Pair