Wyjazd do Irlandii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam,

Planuje wyjazd do Irlandii poludniowej , mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu, wlasnym samochodem.
Ostatnie 10 lat spedzilem w Anglii i w styczniu tego roku wyjechalem do Irlandii ale niestety stan zdrowotny moich rodzicow sie chwilowo skomplikowal wiec zdecydowalem sie na tymczasowy powrot do kraju. Teraz planuje powrot do Irlandii poniewaz kraj te mnie zauroczyl i kazdemu moge polecic to miejsce. Wiem ze w grupie razniej wiec postanowilem poszukac kogos na tym portalu. Jezeli ktos ma ochote porozmawiac to prosze pisac na mejla, [email]

Radek
Cytat: iRad
Witam,

Planuje wyjazd do Irlandii poludniowej , mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu, wlasnym samochodem.
Ostatnie 10 lat spedzilem w Anglii i w styczniu tego roku wyjechalem do Irlandii ale niestety stan zdrowotny moich rodzicow sie chwilowo skomplikowal wiec zdecydowalem sie na tymczasowy powrot do kraju. Teraz planuje powrot do Irlandii poniewaz kraj te mnie zauroczyl i kazdemu moge polecic to miejsce. Wiem ze w grupie razniej wiec postanowilem poszukac kogos na tym portalu. Jezeli ktos ma ochote porozmawiac to prosze pisac na mejla, [email]

Radek

Mam lekkie problemy z pocztą więc tu napiszę. Jak wygląda sprawa z pracą w irlandii,łatwo znalezc obcokrajowcowi?
Czesc @niezalezna20

Nie mozna powiedziec ze latwo jest znalezc prace bo w dzisiejszych czasach nigdzie juz latwo nie jest. W duzej mierze zalezy to jakiej pracy szukasz i jak dobrze mowisz po angielsku oraz czy masz juz jakies doswiadczenie zawodowe. Ja podchodze do sprawy ze jak ktos chce to zawsze znajdzie. Irlandia jest bardzo zblizona co do struktur dzialania jak Anglia, w wiekszych miastach jest calkiem sporo agencji pracy ktore oferuja zarowno tymczasowe jak i stale zatrudnienia. Jezeli chcesz wiecej porozmawiac to pisz na priv. Pozdrawiam