Szukam osoby/osób chętnych na wyjazd za granicę

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,mam 20 lat,wykształcenie średnie, mój angielski nie jest doskonały,ale idzie się dogadać i wciąż go doskonalę. Pod koniec września lub z początkiem października planuję wyjechać. Szukam osoby,osób,najlepiej kobiet do dołączenia, wiecie zawsze raźniej i bezpieczniej. Najlepiej z podkarpacia lub sąsiednich województw,by można było poznać się przed wyjazdem. ;) Ogólnie ze względu na wykształcenie rozglądam się za pracą w hotelach,pokojówka itp. Miło gdyby ktoś miał podobnie. A gdzie? Planuję do Anglii, lecz ze względu na obecną sytuację ( wiecie UE i wyjście UK z niej) , rozpatruję też Irlandię i Włochy ( uczę się włoskiego). Jeśli jesteście młodzi i chętni pracy i zobaczenia kawałka świata,a także zapoznania się, piszcie na maila : [email]
Cześć. Szukałem informacji na temat wyjazdów i trafiłem na to forum i Twój temat. Ja również planuję wyrwać się i wyjechać najprawdopodobniej w październiku. Także szukam jakiejś odpowiedzialnej i słownej osoby ale też z poczuciem humoru i pozytywnym podejściem do życia, która byłaby chętna na taki wyjazd.
Codzienność zaczyna mnie dobijać i chcę zmienić otoczenie oraz poznać nowe ciekawe osoby. Planuję wyjechać na jakiś dłuższy czas. A później kto wie, może w jakiś dalszy zakątek świata :-)
Wstępnie celem mojego wyjazdu miała być Anglia ale przez to co obecnie tam się dzieje zaczynam zastanawiać się nad jakimś innym miejscem gdzie mówi się po angielsku, np. Irlandia. Sam Brexit nie jest aż takim problemem, ponieważ zanim oni wyjdą z UE minie kilka lat. Większym jest to, że Anglicy mają nas po prostu dość.
Po drugie zdaję sobie sprawę, że Anglia nie jest krainą mlekiem i miodem płynącą i trzeba się postarać aby jakąkolwiek pracę dostać. Mam doświadczenie w branży IT, mój angielski jest komunikatywny, jednakże jakieś obawy, że nie znajdzie się pracy i tak są. W Anglii już byłem, jakiś kontakt tam jest, więc może nie będzie tragedii. Jednak teraz planowałem wyjechać na dłużej aby popracować tam.
Napisałaś, że szukasz najlepiej kobiety i kogoś z Podkarpacia. Ja nie jestem kobietą a do tego mieszkam w Wielkopolsce. Gdybyś była jednak zainteresowana to mogę napisać coś więcej o sobie na maila, jakby co to daj znać bo nie chcę Ci zaśmiecać skrzynki.
edytowany przez martikr: 29 cze 2016

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Praca za granicą