Szukam osoby/osób na wyjazd

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,mam 20 lat,wykształcenie średnie, mój angielski nie jest doskonały,ale idzie się dogadać i wciąż go doskonalę.Wiecie jak to jest,ciężkie dzieciństwo i marzenie o wyrwaniu się z domu. W końcu nadchodzi ten czas by spełnić marzenie. Pod koniec września lub z początkiem października planuję wyjechać. Szukam osoby,osób, wiecie zawsze raźniej i bezpieczniej. Najlepiej z podkarpacia lub sąsiednich województw,by można było poznać się przed wyjazdem. ;) Ogólnie ze względu na wykształcenie rozglądam się za pracą w hotelach,pokojówka itp. Miło gdyby ktoś miał podobnie. A gdzie? Planuję do Anglii, lecz ze względu na obecną sytuację ( wiecie UE i wyjście UK z niej) , rozpatruję też Irlandię i Włochy ( uczę się włoskiego). Jeśli jesteście młodzi i chętni pracy i zobaczenia kawałka świata,a także zapoznania się, piszcie tutaj lub na maila : [email]
edytowany przez niezalezna20: 25 cze 2016
Hej tez mam 20 lat i jestem gotowa na wyjazd ale nie mam nikogo kto w uk pomógł by załatwić formalności każda praca mi odpowiada jestem po liceum i rocznym studium jak coś to pisz na email jestem gotowa wyjechać juz w lipcu jestem z kujawsko pomorskie (wloclawek) jak coś to pisz na forum lub [email] pozdrawiam
Cytat: ewelaa1810
Hej tez mam 20 lat i jestem gotowa na wyjazd ale nie mam nikogo kto w uk pomógł by załatwić formalności każda praca mi odpowiada jestem po liceum i rocznym studium jak coś to pisz na email jestem gotowa wyjechać juz w lipcu jestem z kujawsko pomorskie (wloclawek) jak coś to pisz na forum lub [email] pozdrawiam

A masz już wypatrzoną pracę? I interesuje Cie wyjazd na dłużej?
DZIEWCZYNO We Wloszech juz sie skonczylo tam sie juz wiele nie zarabia , prcy tez juz tam brak i ludzie z tamtad juz uciekaja
Cytat: MAR8
DZIEWCZYNO We Wloszech juz sie skonczylo tam sie juz wiele nie zarabia , prcy tez juz tam brak i ludzie z tamtad juz uciekaja

Wiem,że nie jest jakieś super,ale biorę pod uwagę to miejsce,bo mi się ogólnie podoba. Ale oczywiście wolałabym gdzieś gdzie lepiej płacą. Tylko...chyba się wszyscy zgodzą,że wybór UK w aktualnej sytuacji, gdy nienawidzą Polaków jest dość ryzykowne
Fakt, że we Włoszech jest podobna sytuacja z pracą (też z emeryturami mają problem) jak u nas, jednak sezonową pracę można tam załapać. Moich dwóch znajomych wyjechało do pracy w Hotelu na wakacje do Riccione. Wcześniej przeszli dwutygodniowy darmowy przyspieszony kurs Włoskiego, ale musieli znać angielski na poziomie komunikatywnym.
Ps. Dopiero teraz zauważyłem, że autorka tego wątku założyła dwa takie same tematy. Ja również planuję wyjechać w okolicach października. Napisałem więcej tutaj: https://www.ang.pl/forum/praca-za-granica/252525
Praca jest w Anglii. Az sie prosza o ludzi. Zapraszam do kontaktu jezeli ktos poszukuje pracy stalej. Bez NIN nawet przez pierwsze 3 miesiace. Ofiaruje moja pomoc bez niczego w zamian. Obszar Anglii South East.
Hej szukam osób które są w stanie w sierpniu wyjechać że mną do angli i od podstaw zacząć tam żyć :) piszcie szukam sympatycznych i odważnych oraz zwariowanych osób które chcą przeżyć super przygodę i zostać w angli na stałe :)
Temat przeniesiony do archwium.