Praca w UK i nauka

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Postanowiłem oderwać się od PL rzeczywistości i wyjechać do kraju anglojęzycznego na jakiś czas. Głównie po to aby tam pracować w sensie zarobkowym, ale też i nad językiem chcę poprawić angielski. Mam oferty pracy około 8 GBP, ale pracując do kwietnia nie zapłacimy podatków, gdyż nie przekroczymy progu, powyżej którego należy oddać podatek do państwa więc sytuacja jest w pewnym sensie komfortowa. Od dłuższego czasu już nad tym myślałem i postanowiłem rzucić wszystko to co jest w Polsce, aby na jakiś czas przenieść się do UK tam pracować, zarabiać i też uczyć się języka. Wcześniej uczyłem się rosyjskiego i niemieckiego angielskiego bardzo mało, a bardzo mi zależy, aby tym językiem się posługiwać. Po wskoczeniu na wyższy level językowy planuję za rok wybrać się na dłuższy czas albo do Tajlandii (już tam byłem) albo na Filipiny. Nie tylko na wakacje, aby odpocząć, ale i aby spróbować sił w tamtejszych regionach świata. Może jakiś biznes w krajach, które szybko się rozwijają i jest szansa coś zbudować swojego.

Masz podobne chęci, chcesz spróbować czegoś innego możemy połączyć siły. Jak piszę mogę pomóc z pracą tam, gdzie ja mam oferty (jest to dystrybucja, produkcja, tak więc nie nastawiaj się na nic lekkiego, bo to praca dla zwykłych ludzi, którzy muszą pracować, aby w ogóle zarobić). Jednak oferty pracy dają ten +, że można zarabiać, można żyć w innym państwie i realizować swoje cele. Moim celem jest popracowanie nad językiem, ale też i odłożenie na większy wyjazd za rok.

Jeśli chcesz wyjechać z PL chciałbyś też popracować jad językiem możemy połączyć siły. Wynajem mieszkania jest wtedy łatwiejszy, bo i też można przyciąć koszty, ale też i łatwiej pewne sprawy załatwiać.

Szukam osób w podobnym wieku, które też lubią podróże zwłaszcza te dalekie są uczciwe i tolerancyjne w stosunku do innych osób. Jeśli masz problem z używkami, liczysz tylko na to, że ktoś coś Ci pomoże, ale sam od siebie nic nigdy byś nie zaoferował nie pisz do mnie.

Szukam głównie kompana z racji tego, że wiele prac to prace wymagające siły, a nie do każdej takiej pracy dziewczyny się nadają, ale oferty jakie mam to oferty też dla dziewczyn także jak chciałabyś wyjechać w podobnym celu przekonasz mnie to nie wykluczam takiego teamu.

Jak jesteś zainteresowany/zainteresowana pisz na maila.
Musisz być jednak zdecydowany/a już, gdyż jeszcze w listopadzie chcę ten wyjazd zorganizować, ale też z uwagi, że niedawno otrzymałem oferty z agencji więc jeśli się nie zdecyduję ktoś inny wskoczy na te miejsca.
Mariusz, 34 lata
[email]

Nie piję (jak już z kulturą), nie palę, nie jestem problemowy. Jestem poważną osoba, z którą można się dogadać.

p.s., jeśli postanowisz napisać do mnie naprawdę traktuj tę ofertę poważnie, jeśli nie masz poważnych planów szkoda marnować czas na zbędną komunikację.

Kontaktując się napisz też coś o sobie abym wiedział z kim mam do czynienia, bowiem z niewłaściwymi osobami nie chcę się organizować. Jeśli ktoś ma robić mi problemy wolę jechać tam sam niż męczyć się z kimś kto jest mało poważny lub ma wybujałe ego.
Jeśli jednym z Twoich podstawowych celów jest praca nad językiem, to polecałbym prace, która Cię do tego języka niejako zmusi. Odpada zatem jakaś taśma produkcyjna gdzie język będzie się ograniczać do "do this like that, don't mess things up, don't be late, work hard" i to wszystko. To tak przy większości produkcji będzie, więc lepiej coś bardziej interaktywnego. Ja bym na Twoim miejscu zastanowił się nad opieką nad ludźmi - https://promedica24.com.pl/praca-dla-opiekunek/praca-w-anglii/ - nie tylko ze względów zarobkowych, ale też dlatego, że jest szansa popracować trochę, zarobić, wrócić i mieć czas na samorozwój, czyli coś, co Cię powinno interesować. Przy pracy na taśmie możesz zapomnieć o rozwoju, bo zaharujesz się 12 godzin na dobę, nie będziesz mieć siły na nic innego, a dla samej kasy to chyba nie warto - jak sam piszesz.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie