Wyjazd do UK - praca

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! Cieszę się, że tutaj trafiłeś/aś! Mam 18 lat i we wrześniu planuję rozpocząć studia w UK. W celu wcześniejszego zaaklimatyzowania się chciałabym podjąć pracę w UK (najlepiej Londyn) już we wakacje. Z powodu tego, że nie mam tam nikogo, poszukuję osoby chętnej do wspólnego wyjazdu - jak wiadomo w parę osób zawsze raźniej. Dodam jeszcze, że jestem osobą niepalącą i niepijącą, a także potrafię dopasować się do innych. Jeśli chodzi o osobę, której szukam, najważniejsza jest determinacja i chęć współpracy. Jeśli tak samo jak ja chcesz zacząć pracę aby zarobić parę groszy, ale jesteś sam/a i nie wiesz od czego zacząć - PISZ!!!!
Hmmm...no mnie też jest miło, że trafiłem na Twój wpis, ale postaram się jednak przyhamować Twój entuzjazm. Nie wiem co teraz czytasz i czym się interesujesz, ale polecam aktualne gazety. Brexit się zaczął, więc za moment wszyscy Polacy będą na mocnym cenzurowanym (zresztą już są). Jest nas tam za dużo i angole to wiedzą doskonale, dlatego zamiast myśleć o dorabianiu w anglii i traceniu czasu na beznadziejną pracę na zmywaku (innej nie dostaniesz, a z tą też jest problem) polecam poczytać co tam w naszym kraju i na rynku pracy piszczy - http://blog.jobs.pl/rynek-pracy-polsce-2016-roku/ - A nie jest tak źle, żeby od razu wyjeżdżać. Naprawdę, polecam się zastanowić, bo możesz skończyć gorzej niż Ci się wydaje. Angielska idylla już dawno jest zamknięta.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie