namiary na fabryki!!

Temat przeniesiony do archwium.
czesc chciałbym wyjechac do pracy w fabryce czy ktos moze dac jakies namiary ? szukam w necie ale nie moge nic znalezc a moze lepiej jechac i szukac na miejscu prosze o dobra rade
Hi,
Co Ci moge polecic to wyjazd do Newton Aycliffe , duzo fabryk itd. Ja wyjechalem z 3 kolezankami i 2 kolegami, prace mamy 3 tygodnie na miesiac i jest oki. Ale warunek to musisz znac jezyk zeby sie porozumiec.
No i musisz wziasc gotowke na start ze soba.
Newton Aycliffe jest blisko Darlington ok. 9 mil a do Da..mzesz sie orbisem dostac.
W Newton Aycliffe polecam ci sie zarejstrowac w agencji LMR bo tam polka pracuje to Ci pomoze.
Zkontaktuj się z firmą pośredniczącą "LSJ" ze Szczecina.Są wiarygodni,zapewniają dojazd i zakwaterowanie.Ich adres:www.lsj.pl
Często potrzebują pakowaczy w przemyśle mięsnym.Mój mąż wyjechał za ich pośrednictwem i jest zadowolony.Pracuje w małym miasteczku 60 km od Londynu.
Powodzenia-Anka
Ja polecam firme w Anglii juz, bo nie zaplacisz za posrednictwo . WIec jak znasz jezyk wmiare to wystarczy sie u nich zarejstrowac ale musisz byc w UK.
Potrzebuje : Pakowaczy , Operatorow Wozkow Widlowych, Kierowcow itd
Wiem bo sama jestem u nich zarejstrowana ,Polka u nich pracuje ,moja immienniczka Agnieszka

LMR Limited
NEwton Aycliffe
COunty Durham
www.lmr.co.uk
nie korzystajcie z firmy LSJ. Biorš kasę za wyjazd jako pakowacze do Anglii. Przecież poœrednictwo pracy jest za darmo. Oni powiedzš, że to za jakieœ szkolenia przy taœmie ale to kit wielki. Nie dajcie się oszukać.

« 

Programy do nauki języków