Do Angli z WORK UK?

Temat przeniesiony do archwium.
Chcialabym odrobic praktyki w Londynie, spodobala mi sie oferta WORK UK, czy wiecie sos o tej firmie? jest w porzadku? i najwazniejsze, czy wysle mnie do Londynu czy upcha w walii czy gdzies indziej. ZAlezy mi na Londynie, bo jest tam moj chlopak i namawia mnie zebym przyjechala na praktyki do niego. poradzcie mi cos...
Cześć!ja też wybieram się do pracy zorganizowanej przez WorkUK - poszukuję osob które już skorzystały z tego programu i mogą cokolwiek powiedzieć na ten temat.Chciałabym wyjechać w marcu - z tego co wiem to najbliższa data wyjazdu z workuk to 26 marzec...trzeba się szybko decydować,
Możemy wymienić informacje na [gg] lub 'mejlowo' [email] pozdrawiam,Lucy.
Ja tez sie wybieram z ich programu. W formularzu podalem ze od 19 marca jestem gotowy. Z reszta juz mi wstepnie znalezli oferte pracy - hotel Edwardian prawdopodnobnie w Manchesterze. Jezeli bedziecie znac daty swoich wyjazdow to napiszcie bo moze bedziemy razem tam jechac a w kupie zawsze razniej. Ja chyba osobiscie wybiore autokar - mniejsza kontrola i wogole mozna duzo osob poznac :) Aha i jestem z Radomia.
hej :)
Wiesz co, ja byłam i jak najbardziej polecam ten wyjazd - mój pobyt w hotelu zaliczam do najfajniejszych okresów w życiu :D
A co do Walii czy Londynu - jedna z pierwszych rzeczy jaką udalo misie usłyszeć było że "praktycznie do Londynu nie wysyłamy".
Więca raczej Anglia, Szkocja, no i Walia ;-). Ja polecam Szkocję!!!! Mmmm.....

« 

Pomoc językowa