Szukam chętnych osób Holandia

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! Jestem tu nowa mam na imię Karolina i mam 21 lat, a wiec tak, chciałabym wyjechać do pacy, do Holandi jednakże boje się puścić tam sama, stad moje pytanie. Jestem na etapie szukania oraz dzwonienia do różnych firm oraz jestem członkiem grupy na fb. Czy są może młode osoby, które również chciałaby wyjechać? Pochodzę z okolic Gdyni, proszę o kontakt ;) w kupię siła !
Cześć
Jak chcesz to Ci mogę dać namiary na firmę w Holandii jest to praca przy truskawkach wiszących w szklarni ogólnie spoko robota sam tam pracuję wychodzi 8,13 euro na rękę. Praca bezpośrednio u gościa, nie żadna agencja wiekówki też nie ma. Napisałem bo szukają więcej osób ale jest to praca od przyszłego roku luty/marzec wtedy się zaczyna. Można siedzieć ile się chce miesiąc, dwa a jak się dobrze robi to nawet i 9 miesięcy bo przez tyle jest tam praca. Pracuje się tylko z polakami szef też gada po polsku . Pracują tam wyłącznie same kobiety i kilku chłopaków( co robią trochę cięższe robotę)
Jak zainteresowana to pisz śmiało mogę ci podać więcej szczegółów, sam mam 23 lata.

 »

Programy do nauki języków