Opisze ktoś swoją przygodę?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej :) zastanawiam się nad wyjazdem do Anglii. Ile pieniędzy potrzebuje żeby spokojnie dać radę na początku?
Prace juz mam załatwiona, ale muszę mieć pieniądze na pierwszy tydzień i formalności. Będę mieszkać u kolegi na początku, raczej za darmo. Myślicie że wystarczy mi ponad tysiąc zł? (W tym musi się znaleźć bilet na przylot)
Chciałabym wyjechać zagranicę przede wszystkim w celu nauki angielskiego (podszkolenia). Myślałam że np w maju, tak na 3 miesiące :) ale Nikt z moich znajomych się nie wybiera to pomyślałam że zapytam tutaj, razem raźniej jest a zwłaszcza że to będzie mój pierwszy Wyjazd (nie liczę podróży). Fajnie by było jakby znalazła się tu osoba podobna do mnie, nie chce traktować tego wyjazdu wyłącznie jako sposób na pieniądze ale chcę żeby to była przygoda, trochę impreza, poznawanie ludzi i nauka języka. Czy jest ktoś chętny? :))
witam nie polecam agentury EXPRESS PEOPLE firma nie jest wiarygodna na dzien dobry mowia o karach za glupotki ubytownia grorsza niz chlew ,mi wyplaty nie dano , na ubytowni za pranie trzeba placic a koordynatorka wredna sucz polka udajaca czeszke nie polecam za zadne skarby
Cześć , jeśli chcesz dowiedzieć się paru ciekawych rzeczy o pracy i życiu za granicą zerknij na kierowcazadzwoni.pl. Znajdziesz tam też oferty pracy, które mogą Cię zainteresować :) Polecam, bardzo pomocny serwis.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie