"Labour Sourse Limited" z Krakowa ?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich serdecznie!
Czy ktos miał jakies doświadczenie z firmą "Labour Sourse Limited" z Krakowa? Jestem zaproszona na rozmowę i właściwie nic mi nie wiadomo na ile ta firma jest wiarygodna w pośredniczeniu pracy w Wielkiej Brytani. Za wszystkie komentzrze będę bardzo wdzięczna. Pozdrówko. Trzymajcie się! Ma.
czesc!
ja juz jestem po rozmowie u nich ale mam kurs ktury koncze koncem marca i od kwietnia moge podjac wspolprace. Zostalam zakwalifikowana ale nie mam zadnych szczegolow dotyczacych pracy jedynie jakie dokumenty sa wymagane. Mam zostac poinformowana o wszystkich szczegolach w polowie marca.
Daj znac jak ci poszlo i co sie dowiedzialas
Zalezy mi aby dostac sie do branzy zwiazanej z aviation dlatego mocno jestem zainteresowana tematem
witam serdecznie! Jestem po rozmowie i napisaniu testu, jednak mój english nie jest dodtatecznie "perfect" aby pracowac przy obsłudze na lotnisku. Natomiast przedstawiona praca przy cleaning-u jest na nocną zmianę. Podejmuje decyzję czy byłabym w stanie przestawić sie na nocne życie i dzienne spanie;-) Mam odezwac sie w next week-u. Nastepna tura wyjazdu ma nastąpić ok. 19.04.br.

Powodzenia i wszystkiego dobrego w załatwianiu formali!