praca w nienczech Zatrudnia „J.Q.” „Wochenmarkt

Temat przeniesiony do archwium.
ludzie mam sprawe yjechał ktoś moze do niemiec do firmy J.Q.” oraz Partner z Hamburga. (o specjalności dot. Importu, Eksportu, Rozwoju i obsługi Sieci Dystrybucji, Przetwórstwa, Upraw biologicznych produktów spożywczych, czyli owoców, warzyw, kwiatów, ziół oraz wszelkich innych rodzajów i gatunków roślin.) pełnomocnikiem w polsce jest
Odpuść sobie to zwykły oszust .
Nie dajcie sie oszukać. Po wpłacie pieniędzy bedziecie czekać niewiadomo ile na wyjazd. O S Z U S T W O I N A C I Ą G A N I E U C Z C I W Y C H L U D Z I
a z kąd wiecie czy to oszust nabraliscie się na jego sztuczkę rni dokładnie o kogo wam chodzi
naciałes sie na tego goscia? mam wpłacic kase .nie wiem co mam zrobic iczy on wiarygodny?
chodzi o Wochenmarkt -Hamburg
facet ma numer komórkowy 0507... i skrzynkę e-mail: [email] . żada 260, oo plz za wstęp do dyskusji... Mój chłopak właśnie taką propozycję dostał i nie ma jak potwierdzić wiarygodności tego gościa - a o jednak trochę kasy... Nie wiem, co o tym sadzic, bo gośc absolutnie nie chce rozwijac tematu bez tej wpłaty i nie zgadza się też na odciąganie tej należności np. od wypłaty... Trochę to dziwne:-(
cześc, Luki:-)
Nic Ci nie doradzę, bo mój chłopak ma dokładnie ten sam dylemat... znalazłam właśnie inna skrzynkę mailową tego gościa i inny telefon...
ale nie wiem jak sprawzić sameg klienta, chyba npisze w koncu z apytanie bezpośrednio do tej firmy;-) moze se cos dowiem...
Nr ref. SW/4142/130106 z dnia 13-[tel], 00:57:55

Oferta ważna
: 2[tel]

Nadawca: Szymański Sp.zo.o.
Miejsce pracy: Niemcy / Hamburg

Opis stanowiska
Pracowników - obywateli RP (mężczyzn i kobiety) zatrudni "J.Q." i "Wochenmarkt N" z Hamburga - firmy specjalizujące się w produkcji, przetwórstwie oraz uprawach artykułów spożywczych.
- Początek zatrudnienia od II połowy lutego, na okres próbny 2-4 miesięcy
- Pierwszy termin wyjazdu 17 luty 2006, - Drugi termin wyjazdu w dniach 24 a 28 luty 2006,
- O dochodzie netto 3[tel]euro w skali tygodnia
- Umowa o prace zagwarantowana, bez wymogu znajomości języka niemieckiego.
- Zakwaterowanie w pełni wyżywienie (tylko częściowo) gwarantowane.
Koszty formalności i podróży do miejsca docelowego wynoszą 320 PLN.
Wszelkich informacji udziela pełnomocnik: Michał Szymański.

Doświadczenie zawodowe



Podsumowanie
Wszelkich informacji udziela pełnomocnik - Michał Szymański


Typ pracy
Praca sezonowa
Staż / praktyka


Forma kontaktu:
tel. kom. [tel]

mail: [email]


Dane teleadresowe zamieszczającego ofertę
Szymański Sp.zo.o.
Podmurna 5/2, 87-100, Toruń
Polska
tel.: +48 5[tel]
email: [email]
odpuscie sobie, podany tylko telefon komorkowy? i e-mail na bezplatnej skrzynce, lippppa :)
witajcie prosze o pomoc pilnie nie wiem co mam zrobic z tym wplacac te 260 zl firm J.Q. Prosze o pomoc
no i co z ta firmą ,powyjezdzaliscie,wpłaciliscie kase?
facet to Sciema!!! Przekręt jakich wielu.... Sprawdż gościa w skarbowym...
Hej! i jak ktos juz wyjechał?rnJa czekam na wyjazd miałem jechac 27 przełozyl mi wyjazd na 03czerwca a teraz na 10czerwca:((rnJak ktos juz wyjechał to dajcie znać!!
aa ja tez miałem dzwonic do tego gościa ale teraz po tymco tu przeczytałem to odpuszcze sobie trzeba jeszce szukać gdzie indzej
hej. jesli ktokolwiek ma jakies informacje o tym kolesiu to prosze o kontakt bo niewiem czy płacić DZIEKI
moj mail [email]
siema ziemann czy odpowiedział Ci ktoś kto już wyjechał z tym gościem? Najpóżniej jutro w południe mam wpłacić te 260 zł i nie wiem co zrobić. Bardzo Cię proszę o odpowiedż na adres [email] DZIĘKI
wplacilem i ciagle przesowaja mi termin wyjazdu chyba cos kreca :( nie wysylaj... odpusc
To OSZUST!!!!!!!!!!!!! NIe wierzcie Mu. Znalazlam ta firme w internecie, napisalam do niej e-mail, ze jest pewien mezczyzna, ktory podaje sie za ich przedstawiciela i oferuje Polakom prace w ich firmie. Dzisiaj dostalam odp zwrotna: Guten Tag,rnrnBitte gehen sie zur Polizei und zeigen Sie diesen Mann an. Es haben mich rnschon sehr viel Menschen angerufen und nach dieser Arbeit gefragt. Ich habe rnkeine Arbeit zu vergeben und ich kenne diesen Mann nicht .rnrnHerzliche Grüße aus HamburgrnAnne FaikarnrnZ cazego jasno wynika, ze nie jestem jedyna osoba pytajaca o tego goscia. No i oczywisie nikt Go tam nie zna i namawia, zeby zgloscic to zajscie na policjii. Poza tym jak dzwonilam i pytalam o wpis do KRS-u, to stwierdzil, ze go nie ma, bo cala ta sprawe zalatwia w tajemnicy przed urzedem skarbowym a namiarow na niemiecka firme nie poda, bo... nie. I to bylo koniec gadki. Juz mu chcialam wplacac pieniadze. To zwykly oszust, prosze nie dajcie sie nabrac!!!!!!!!
To OSZUST!!!!!!!!!!!!! NIe wierzcie Mu. Znalazlam firme w internecie, napisalam do niej e-mail, ze jest pewien mezczyzna, ktory podaje sie za ich przedstawiciela i oferuje Polakom prace w ich firmie. Dzisiaj dostalam odp zwrotna: Guten Tag,

Bitte gehen sie zur Polizei und zeigen Sie diesen Mann an. Es haben mich
schon sehr viel Menschen angerufen und nach dieser Arbeit gefragt. Ich habe
keine Arbeit zu vergeben und ich kenne diesen Mann nicht .

Herzliche Grüße aus Hamburg
Anne Faika

Z cazego jasno wynika, ze nie jestem jedyna osoba pytajaca o tego goscia. No i oczywisie nikt Go tam nie zna i namawia, zeby zgloscic to zajscie na policjii. Poza tym jak dzwonilam i pytalam o wpis do KRS-u, to stwierdzil, ze go nie ma, bo cala ta sprawe zalatwia w tajemnicy przed urzedem skarbowym a namiarow na niemiecka firme nie poda, bo... nie. I to bylo koniec gadki. Juz mu chcialam wplacac pieniadze. To zwykly oszust, prosze nie dajcie sie nabrac!!!!!!!!
siema ! zrobiłam dokładnie to samo znalazlam slynna firme wochermarkt z hamburga zadzwonilam tam a pani od spraw zatrudnienia byla bardzo zdziwiona niezna nikogo imieniem szymanski michal a pozatym jest w szoku bo duzo ludzi dzwoni do niej I pyta o jego wiarygodnosc i dziwi sie ze takimi sprawami nie zajmuje sie nasza policja!szczerze mowiac to szlag mnie trafia jak mysle otakich smirdzacych typach jak pan szymanski.NIE DAJCIE SIE NACIAGNAC!! FACET ZARABIA NIEZLE PIENIAZKI- NA NAS!!!!!
To oszust, nie dajcie się nabrać ja wpłaciłem i nie wyjechałem, typ jest bezczelny bo dalej to ciągnie. Bazuje na tym że wszyscy machają rękąrnMichał Szymański zwykły naciągacz, praca w niemczech to bujda.rnrn"Nadawca: Szymański Sp.zo.o. rnMiejsce pracy: Niemcy / Hamburg rnrnOpis stanowiska rnPracowników - obywateli RP (mężczyzn i kobiety) zatrudni "J.Q." i "Wochenmarkt N" z Hamburga - firmy specjalizujące się w produkcji, przetwórstwie oraz uprawach artykułów spożywczych.rn- Początek zatrudnienia od II połowy lutego, na okres próbny 2-4 miesięcy rn- Pierwszy termin wyjazdu 17 luty 2006, - Drugi termin wyjazdu w dniach 24 a 28 luty 2006,rn- O dochodzie netto 3[tel]euro w skali tygodniarn- Umowa o prace zagwarantowana, bez wymogu znajomości języka niemieckiego. rn- Zakwaterowanie w pełni wyżywienie (tylko częściowo) gwarantowane. rnKoszty formalności i podróży do miejsca docelowego wynoszą 320 PLN. rnWszelkich informacji udziela pełnomocnik: Michał Szymański. rnrnDoświadczenie zawodowernrnrnrnPodsumowanie rnWszelkich informacji udziela pełnomocnik - Michał SzymańskirnrnrnTyp pracy rnPraca sezonowa rnStaż / praktyka rnrnrnForma kontaktu: rntel. kom. [tel]rnrnmail: [email] teleadresowe zamieszczającego ofertę rnSzymański Sp.zo.o.rnPodmurna 5/2, 87-100, ToruńrnPolska rntel.: +48 5[tel]rnemail: [email]
Witam. Jestem jednym z poszkodowanych przez tego oszusta i przeprowadzilem prywatne sledztwo w tej sprawie. Odkrylem bardzo ciekawe rzeczy miedzy innymi prawdziwe dane tego oszusta jak i rowniez inne falszywe nazwiska pod ktorymi dzialal. Prawdziwe imie Pana Michala Szymanskiego to Adam Rutkiewicz zamieszkaly w Solcu Kujawskim przy ulicy Bydgoskiej 10, a obecnie przebywajacym na terenie Torunia. Nie bylo dla mnie trudne dotarcie do niego. Miejsce pobytu ustalilem na podstawie polozenia jego telefonu komorkowego, a reszta to bylo podpytywanie sie ludzi. Okazalo sie ze Pan Adam wcale nie kryje sie ze swoim zajeciem i nie bylo trudne ustalenie jego tozsamosci. Malo tego, widzialem go na wlasne oczy, przebywa bowiem czesto na starowce odbierajac telefony swoich ofiar. Srawa zostala przezemnie zgloszona do prokuratury i prosilbym kazdego poszkodowanego o to samo. Oprocz tego ustalilem ze Pan Adam to rowniez slawny Pawel Gorski o ktorym bylo w TV.
Nie płać nigdy przed wyjazdem bo to są oszuści 260zł jest nie wiele ale jak setki alebo tysiace osób jemu wpłac to facet niezle zarabia rnPozdrawiam :*
witam.Przeczytałam dzis na forum Twoją wiadomość.Niestety też padłam ofiarą pana Michała,ale nigdzie tego nie zgłaszałam.Czy jest podjęte jakieś postępowanie w tej sprawie? odp.
SullarnJeśli padłaś ofiarą tego gada to zgłoś się na policję. Policja już wie może nie wszystkie komisariaty ale jeśli zgłosisz to, to napewno będą wiedzieli co dalej zrobić. Wystarczy, że powiesz iż ta sprawa jest zgłoszona w wielu komisariatach w Polsce np. w Bełchatowie, Toruniu, Wałbrzychu. Nie zastanawiaj się tylko zgłoś. My już to zrobiliśmy i im więcej nas będzie tym gorzej dla nich. Wtedy napewno nie wywinom się. Proszę Cię w imieniu wielu poszkodowanych, ZGŁOŚ TO U SIEBIE W KOMISARIACIE !!!
tak ja zapłaciłem i czekam od lutego a koleś jest nie normalny własnie sie znim sądze to oszust i kawał hu.a
cześc mnie też zrobił w konia załozyłem mu sprawe możesz mi napisac do jakiej prokuratury to zgłaszałeś i na jaki etapie jest sprawa to bardzo ważne napisz mi wszystko o tej sprawie [email]
do wszystkich których oszukał napiszcie domnie wszystko o tej sprawie mamy szanse wygrac tylko potrzebuje wiecej informacji gdzie to zgłaszaliście kiedy i czy sprawa jest w toku
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Studia za granicą