flame employment pomózcie

Temat przeniesiony do archwium.
witam serdecznie wlasnie organizujemy z qmpela wyjazd z flame employment do anglii tylko ze im blizej wyjazdu tym gorsze opinie nas dotykaja ze tam polacy zyja w strasznych warunkach i w ogole gdzie mozna poczytac jakies opinie na temat tej firmy czy ktos sie orientuje? co to za firma?podobno lipa pomozcie blagam nie chcemy wpakowac sie w jakies qfno dziekuje serdecznie piszcie jak cos wiecie dzienx [email]
Hej, kiedy wyjezdzacie? Ja mam wyjazd 17 marca z Flame ale jeszcze sie zastanawiam. Wiem niemal wszystko o tym wyjezdzie bo rozmawialem z ludzmi, ktorzy tam pracuja. Kokosow nie ma, 5,25 za godzine i kontrakty 3 miesieczne. Flame to raczej dobra odskocznia by sie zaczepic w Anglii i szukac sobie czegos lepszego. Jak cos to pisz 1206753.
hej wczoraj moj chlopak wyjechal z flama, prosze napisz jakie sa te zle opinie o flamie?
zaczynam sie bac, jerszcze nie dostalam znaku zycia od mojego chlopaka.
ja slyszalam ze moze byc, od kolegi, ktory tez z nimi wyjechal, ale teraz zaczynam sie obawiac
piszcie co wiecie please
czesc przeczytajcie sobie prawde :-(((
https://www.ang.pl/options_flame_employment_26687.html i trzymajcie sie z daleka od flame... szkoda slow

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa