FLAME EMPLOYMENT POMOCY

Temat przeniesiony do archwium.
witam serdecznie wlasnie organizujemy z qmpela wyjazd z flame employment do anglii tylko ze im blizej wyjazdu tym gorsze opinie nas dotykaja ze tam polacy zyja w strasznych warunkach i w ogole gdzie mozna poczytac jakies opinie na temat tej firmy czy ktos sie orientuje? co to za firma?podobno lipa pomozcie blagam nie chcemy wpakowac sie w jakies qfno dziekuje serdecznie piszcie jak cos wiecie dzienx [email]
Też się zastanawiam nad wyjazdem z nimi... proszę o słowo wsparcia lub przestrogi. [email]
DO MNIE DZWONIL JAKIS FACET Z TEJ FIRMY I PROPONOWAL PRACE W JAKIJS FABRYCE MEBLI I TEZ NIE WIEM CZY MAM SIE ZDECYDOWAC:)JAK COS TO PISZCIE NA [email]
pozdro
Uważajcie na nich ja wyjechałem przez nich miesiac temu do pracy w magazynie firmy NEXT obiecywali prace prosta itd a na miejscu okazalo sie ze po 3 tygodniach zwolnili polowe ludzi (jechalo nas 30) bo nie wyrabiali norm. Firma Flame to jedno wielkie oszustwo zrywaja umowe kiedy chca zmieniaja jej warunki. Wymawiaja dojazd i zostaje czlowiek na lodzie Naprawde nie polecam jej nikomu i jeszcze sa problemy z platnosciami bo nie placa regularnie.
a najgorsze jest to ze tydzien przez zwolnieniami pobrali od wszystkich 70Ł na home office i zabrali paszporty ludzi pozwalniali i teraz przez prawie miesiac nie moga wrocic do kraju (bo miesiac sie czeka na zwrot paszportu). Firma oszukuje na czym sie tylko da mieszkania sa straszne a w kraju na pokazanych zdjeciach byly piekne.... w anglii mowi sie o tej agencji ze jest oszustem i nikt jej nie poleca
Dziwna opinia... ja tez jestem zatrudniony z flame i pracuje w magazynach nexta jakies 3 tygodnie. I mam nieco inny punkt widzenia. Mieszkanie jest super, wszystko nowe, jedynym minusem jest cena 50L, moglobybyc taniej. O zadnych zwolnieniach bezposrednio z flame nie slyszalem. Wiem tylko, ze sa zwolnienia osob bezposrednio pracujacych dla nexta. Wyplaty sa w terminie jak narazie. Generalnie jak do tej pory nie narzekam. Wszystko jest tak jak mowili w Wawie. Pozdro!
pozatym po 3 tygodniach zwolnic nie moga bo przez okres 1 miesiaca jest okres ochronny gdzie normy wyrabiac nie trzeba. Inna sprawa, ze ludzie tu pracuja miesiacami i tez normy nie wyrabiaja mimo to pracuja. Norma sluzy tylko do tego aby dostac bonusy (dodatkowa kase)
a są jeszcze jakieś przyjęcia ??
Z tego co wiem to przyjec narazie nie bedzie, chyba okolo czerwca dopiero.
ja sie probuje z nimi skontaktoac meilowo i nikt nie odpisuje , telefonicznie nikt nie podnosi niewiem moze oni zmienili siedzibe i numery????czy ktos zna obecny ich numer????
czesc przeczytajcie sobie prawde :-(((
https://www.ang.pl/options_flame_employment_26687.html i trzymajcie sie z daleka od flame... szkoda slow a oni zwolnic moga w kazdym momencie jestes pracownikim tymczasowym i moga cie wykopac od zaraz... w moim przypadku zajelo to im 1 godzinke przyszli do nas w pracy powiedzeli o 1 ze zebranie o 2 i o 2 juz bylismy zwolniemi przeczytaj dobrze umowe...
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Praca za granicą