wybiera się ktoś na Santorini

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktoś był w tamtym roku i wybiwra się w tym na Grecką wyspę Santorini chętnie pomogę bo ja też tam lecę
Napisz cos wiecej, do jakiej pracy sie wybierasz itd. Mógłbys coś pomoc w znalezieuniu czegoś?
praca na wyspie to głownie praca w hotelach na sprzątaniu lub barach hotelowych ale tam trzeba dobrze znać język angielski. Facetów potrzebują do pracy w tawernach na zmywakach lub na plaży gdzie wynajmowane są leżaki i trzeba przyjąć opłaty i opiekowac się turystami. Generalnie więcej pracy jest dla kobiet ale też poznałam wielu facetów polaków pracujących w tawernach. Sezon zaczyna się pod koniec kwietnia po ich świętach. W czerwcu mozna spokojnie jechać ale nie ma co załatwiać pracy przez jakieś biura pośredniczące ani polaków siedzących w greckich biurach i rzekomo chcących pomóc bo w większości to naciągacze trzeba poprostu jechać i samemu szukać.
hej!
ja w tym roku tez planuje jechac do grecji-pod koniec czerwca do konca sierpnia.nigdy nie bylam w grecji wiec szukam kogos kto jedzie w podobnym terminie lub moze mi udzielic kilku praktycznych rad.
to moj [email]
czekam na info.pozdro
hej! ja tez lece do grecji pod koniec czerwca (dokladnie 20stego) tyle ze z ... londynu(stansted) i na dosc krotki holiday(8 dni) pozdro
Witam:) Razem z kumpela zastanawiamy sie nad wyjazdem do grecji szukac pracy. Piszesz ze sezon zaczyna sie pod koniec kwietnia, a my zastanawiamy sie nad wyjazdem pod koniec roku lub na poczatku roku. I tu jest moje pytanie: jechac czy lepiej poczekac? podaje email: [email] pozdrowionka:)
heja, jak mozecie to koniecznie jedzcie na Santorini , przepiękna wyspa byłam tam na wczasach, coś pięknego a pracując napewno też bedziecie mieli czas dla siebie :) naprawde warto, to jest jedno z najpiekniejszych miejsc jakie w zyciu widzialam :) chętnie pojechałabym tam jeszcze raz ....
pozdrawiam
hi,
mieszkam teraz w Anglii ale jak mwicie e tam tak pieknie to juz jade na ta wyspe.
pozdrawiam
hej! my rowniez wybieramy sie na santorini. bylysmy tam w zeszlum roku na wycieczce:). pieknie tam. a w te wakacje chcemy wybrac sie do pracy. jedziemy pod koniec czerwca. mozemy sie jakos dogadac i pojechac razem. to moj mail: [email]
a czy w tym roku ktos tez sie wybiera na Santorini? Bo ja strasznie bym chciala tam jechac do pracy...nie chce jechac z zadna agencja, po prostu mam zamiar wykupic pierwsza wycieczke jaka sie trafi i na miejscu szukac pracy...chyba ze ktos zna jakies tanie noclegi na tej wyspie - to wtedy mozna kupic bilet samolotowy do Aten, stamtad promem na Santorini...troche meczace ale za to jakie widoki:) Jestem naprawde zdecydowana...:) Jesli ktos jeszcze chcialby sie tam wybrac to niech sie odezwie :) Bedzie fajniej jechac w towarzystwie :)
pozdrowionka!
Zastanawiam się od dłuższego czasu czy nie pojechać do pracy do Grecji obecnie pracuje w Irlandii płn ale już czas zmienić kraj.Tylko nie wiem czy znalezienie pracy jest dość tak proste jak w Irlandii....Ale myślę że chyba warto zaryzykować dopiero w maju wracam do kraju ale już czas się chyba powoli rozglądać za czymś innym......
Temat przeniesiony do archwium.