Belfast- kto tam byl? 2

Temat przeniesiony do archwium.
1531-1560 z 1604
Witam !Larsen-Ireland pracował ktoś może w tej fabryce? Napiszcie jak coś wiecie-please i czy wiecie coś na temat tech-team consulting.
SPRZEDAM PAPIEROSY L&M NIEBIESKIE 25F ZA KARTON KONTAKT [tel]DOWOZ BELFAST, NEWTOWNABBEY GRATIS
kupię papierosy po 2.5. 4 Kartony.Pilne!!!!GG 1[tel]
witam, w nocy z srody na czwartek (26 na 27) skradziono mi z auta alufelgi i radio sony i zniszczyli mi srodek auta. Zlodziej zostawil pod samochodem swoj lewarek, dziwnym trafem na lewarku jest napisane MADE IN POLAND,typ lewarka FIAT 170. Auto trzymalem na parkingu podziemnym na osiedlu przy ulicy Ravenhill Road.Zadzwonilem do producenta lewarka w polsce i dowiedzialem sie ze ten typ lewarka montowany byl tylko w Fiacie UNO, Cinquecento i Seicento. Teraz nie wiem czy zlodziej porusza sie takim autem czy moze z takiego auta ukradl tez ten lewarek, ale tutaj prosba do Was:
jezeli komukolwiek oferowano kupno alufelg 17"/205/40 lub radio Sony Xplode na pilota prosze o kontakt (dooobrze zaplace za informacje i zapewniam dyskrecje).
Felgi ukradl z citroena xsara.
Moj nr tel [tel]
hahaha ale cie wyjebali ale tak to juz jest :-) Wpierw sasiedzi wyjebali cie z domu i ulicy nastepnie kupiles sobie pieska obronnego (jack rusell) ktorego nastepnie sprzedales ty bez duszny lamusie ! A teraz wyjebali ci auto. Pamietaj ze zawsze wszystko co zrobisz moze wrocic do ciebie ze zdwojona sila. Ps. nie martw sie wiecej szlugow sprzedaz to sobie odkupisz co starciles !
Czesc szukamy kogos kto chcialby wynajac z nami mieszkanie ( najchetniej drugiej pary). W tym momencie mieszkamy w domu pelnym ludzi. Tak wiec szukamy spokojnego mieszkanka i normalnych ludzi z ktorymi moglibysmy zamieszkac. Juz sie troche za tym rozgladalismy i koszt nawet fajnej chatki to ok 200 na pare.
Nasze gg : 1[tel].
Witam wszystkich
Mam do wynajecia 2 pokoje w spokojnej willowej dzielnicy ,duzy samodzielny dom z ogrodem ,nowe budownictwo, Newtownabbey,10 min.do centrum ,przy duzym Tesco.Zainteresowanych prosze o kontakt telefoniczny pod numerem [tel].Pozdrawiam i zycze wszystkim Powodzenia w Nowym Roku 2008 .
Pozdrowienia dla dwóch "SUPERWEZYRÓW"z Hotelu Europa,Karoliny i Kaśki.Podpierdalajcie tak dalej swoich rodaków.Napewno zostaniecie włascicielkami Hotelu Europa,jak siostry Hilton.Polskie piekło nigdy nie umrze, nawet tutaj.Rzyczę wam drogie "Superwezyrki"duzo kradzionych napiwków przeznaczonych dla innych dziewczyn.LONG LIFE POLISH HELL!!!!!!!!!
Pozdrowienia dla dwóch "SUPERWEZYRÓW"z Hotelu Europa,Karoliny i Kaśki.Podpierdalajcie tak dalej swoich rodaków.Napewno zostaniecie włascicielkami Hotelu Europa,jak siostry Hilton.Polskie piekło nigdy nie umrze, nawet tutaj.Życzę wam drogie "Superwezyrki"duzo kradzionych napiwków przeznaczonych dla innych dziewczyn.LONG LIFE POLISH HELL!!!
Hej to co piszesz to swieta prawda Polacy to zawistny zachlanny narod Polacy dziela sie na Polakow i na skurwialych polaczkow polusow tak sie dzieje wszedzie te bydlo podpierdala sie nawzajem najchetnij to by pracowali na dwoch stanowiskach po 18 h zeby tylko mogi takze bydlaki i zjeby genetyczne robcie tak dalej
Straszne rzeczy! Podobnie dzieje sie w filmie Tima Johnsona i Erica Darnell: zmuszana do wielogodzinnej pracy spolecznosc zaczyna sprzeciwiac sie superwryjzerom i przestaje dawac sobie pluc w kasze a wszystko to zapoczatkowal jeden jedyny koles, ktory zwrocil innym na to uwage.

Moze pojawil sie tu taki drugi Z?
L&M PAPIEROSY NA SPRZEDAZ:
4 KARTONY-RAZEM PO £2.70 JAK POJEDYNCZO TO £3.00 PACZKA
TEL: [tel]BELFAST, NEWTOWNABBEY
OCZYWISCIE L&M NIEBIESKIE
Kupie lozko przenosne do masazu najlepiej z torba moj nr [tel]
papieroski [tel]
Mam do wynajecia pokoj dla jednej osoby od 1 marca przy Ormo Road 20 min na pieszo od centrum 2 min do przystanku wszystkich siodemek warunki bez szalu ale niema tez dramatu internet za darmo 120 miesiecznie plus prad i w okresie zimowym olej moj nr 7871593677
hej wszystkim
Sledze to forum od jakiegos czasu i widze ze powoli zamiera ale podobno polish community kwitnie tak jak stwierdzila dzis pani na rozmowie kwalifikacyjnej. Mam pytanie czy ktos z was pracuje dla agencjii balmorall 146 malone rd a jesli tak to jak sie wam tam pracuje za wszelkie info serdeczne dzieki pozdrawiam
Witam, do wynajecia pokoj umeblowany,samodzielna willa spokojna dzielnica Newtownabbey ,10 min.autobusem do centrum,blisko duzego Tesco, Abbey Centre, dla jednej osoby najchetniej mezczyzny.Duzy dom z ogrodem.Kontakt tel.[tel]
Posiadam duzy pokój do wynajęcia w dwu pokojowym mieszkaniu.Najlepiej dla pary lub bardzo spokojnej osoby. Mieszkanie znajduję się w okolicach YorkGate(Duże Tesco).Mój telefon [tel].
Witam jestem pierwszy raz na tym portalu i zauwazyłam ze są tu ludzie którzy okazuja super pomoc innym dlatego mam pytanie czy wie ktos jakie sa autokary z Dublina do Belfastu a najlepiej do BALLYMENY skad odjezdzaja za ile i kiedy z gory serdecznie dziekuje!!
Witam, Wprawdzie nie pracowalam jeszcze dla Balmoral, ale wlasnie sie wybieram. Mam zamiar dotrzec tam 30 lub 31.03. Moze bedziemy razem racowac, kto wie.
Sprzedam rower treningowy(magnetyczny) Olympus Sprint Bike. W idealnym stanie,mało używany, jak nówka. Cena 50 Funtów. Tel. [tel]
czesc ja rowniez zamierzam jechac pod koniec marca za posrednictwem agencji jobs pl z warszawy jestem na etapie zbierania dokumentow nie znam jeszcze dokladnej daty wyjazdu szkoda ze nikt nie podzielil sie doswiadczeniami pracy dla tej agencji no nic przekonamy sie niedlugo moze do zobaczenia pozdrowka
http://www.pracujwue.pl/index.html pozdrawiam
Witam
Mam do was 2 pytanka: Jaka linia lotnicza leci do Belfast International z Rzeszowa ewentualnie z KRakowa?
Czy zna Ktos z was farmę o nazwie: Windwhistle Farm na Manor Road Comber moze pracowaliscie na tej farmie prosze o opinie?
pozdrawiam
Witam!Mamy do wynajecia podwojny pokoj w nowym apartamentwcu, mieszkanie jest na Ross Mill Avenue,BT132QW,20min spacerkiem do centrum.
Mieszkamy w nim od listopada we dwojke i szukamy drugiej spokojnej pary, mieszkanie otrzymallismy calkiem nowe, ogrzewnie i wode mamy na gaz,okolo 10f tygodniowo.
Koszty podzielimy na 4 osoby, wiec wyjdzie okolo 140f na glowe ,czynszu mamy 550 na miesiac.

tel: [tel]Kasia i Darek, wieczorami po 18
lub gg : 6755256
papieroski [tel]L&M czerwone i niebieskie 26za wagon
Witam
nadal aktualny jest pokoj do wynajecia w Newtownabbey,umeblowany,spokojna dzielnica,dom z ogrodem samodzielny,blisko duze Tesco i inne cetra handlowe.Kontakt pod numerem telefonu [tel].
Kupie polskie papierosy ok 6 kartonow. Moj nr. [gg]
POKOJ DO WYNAJECIA


Witam.

Mam dwa pokoje do wynajecia : single i double.

Wynajme pokoj osobie/parze spokojnej i bezkonfliktowej.

· Dokladny adres: East Belfast, Nevis Avenue BT4 3AD (przy Holywood Road).
· Spokojna i bezpieczna okolica.
· Bardzo dobre warunki mieszkaniowe.
· Dostep do internetu bezprzewodowego i TV.
· 10min do City Centre.
· 1-2min drogi do przystanku (3a, 4a, 20, 23, 28, 27), sklepow oraz biblioteki.
· 5min drogi do Connswater (shopping centre: Tesco, Lidl, Dunnes Stores, New Look, Argos, Fitness Club/Solarium/Fryzjer itp.)
· Cena pokoju dla jednej osoby- 150funtow miesiecznie+rachunki (gas, prad, internet).
· Cena pokoju dla pary- 110funtow od osoby+rachunki.
· Pokoj dostepny od zaraz.

KONTAKT - nr. tel. [tel], e-mail [email] [gg]


Pozdrawiam.
Temat przeniesiony do archwium.
1531-1560 z 1604