Belfast- kto tam byl? 2

Temat przeniesiony do archwium.
1561-1590 z 1604
Jesli jest ktos zainteresowany papierosami LM niebieskie, 27 za karton. Tel: [tel]
Witam wszystkich serdecznie.Mam do sprzedania Marlboro light,30 f karton.Mozliwosc dostarczenia do domu.(Bede miala jeszcze Marlboro czerwone oraz light 27 maja oraz 26 lipca).Moj numer telefonu [tel]lub [tel].Pozdrawiam.
Witam,nadal aktualne sa pokoje do wynajecia w Newtownabbey kolo duzego Tesco,oraz mam do sprzedania atlas roczny ,bardzo malo uzywany w stanie idealnym.Kontakt telefoniczny pod numerem [tel]lub [gg] .Pozdrawiam wszystkich
Sprzedam vw golfa 4, 1998, 1.4e,72tys mil, zadbany!Tel [tel],Ł2000
Czesc przedluzam wlosy metoda WARKOCZYKOW serdecznie zapraszam [tel]Belfast
Czesc
Kupie 4 kartony fajek.
tel.[tel]
Hej Wszystkim :)
Nazywam się Anka i szukam pokoju do wynajęcia w cookstown.
Nie znacie może kogoś kto chciałby wynająć??
Z góry dziękuje za wszystkie informacje
Pozdrówki
Pilnie potrzebny pokój jednoosobowy najlepiej blisko Ormeau Road
tel. [tel]
Z powodu rzucenia palenia odstapie to co mi zostalo. [gg]
My z mężem jesteśmy zainteresowani pokojem 2-osobowym,ale od 1 lipca dopiero.Czy oferta będzie aktualna??????
Szukam z mężem dwóch lub trzech osób do wynajęcia domku ( z ogródkiem i garażem)w okolicach południowego lub lub północno-wschodniego Belfastu od 1 lipca.Jesteśmy zorientowani w cenach i dobrych,spokojnych okolicach.Mamy po 28 lat,pleć i wiek współlokatorów nieważny,najważniejsze żeby się dogadać :))))))
Nr tel: [tel]
ile kartonow mozna ze soba wziac lecąc samolotem? bo bede w Belfascie niedlugo, a ze mieszkam blisko Ukrainy to moge przywiezc i okazyjnie sprzedac ;P
Pokoj z lazienka do wynajecia w East Belfast,okolice Connswater.Tel.[tel],lub
prosze pisac [email]
Cześć szukam pokoju dla mnie i mojego chłopaka w Lisburn od 1 sierpnia, bądź osób zainteresowanych wspólnym wynajęciem jakiegoś domku. Moje gg 1[tel]
Wklejam ten post (znaleziony w srodku) dla eweliny19831


10 Cze 2008, 16:30
Cześć szukam pokoju dla mnie i mojego chłopaka w Lisburn od 1 sierpnia, bądź osób zainteresowanych wspólnym wynajęciem jakiegoś domku. Moje gg 1[tel]
szukam samochodu na polskich blachach do 2500 funi. Piotr [tel]
Cześć!
Nadal poszukujemy współlokatorów (3 lub 4 osoby)do wynajęcia 4-pokojowego domku w okolicach Ormeau Road od 1 lipca.Tel:[tel]
Od pierwszego lipca mamy do wynajęcia pokój dwuosobowy ( moze być dla pary), BT6, umeblowany , garaz, ogród, nowa kuchnia i salon, internet i polska telewizja.
tel: [tel]
SPRZEDAM 2-MIESIECZNA KOLYSKE Z BALDAHIMEM WRAZ Z CALYM WYPOSARZENIEM. NEWTOWNABBEY [tel]
Witam

Dla palaczy mam LM niebieskie po 27 funtow.

Dla zainteresowanych prosze pisac na [gg]
czesc! mam pytanko czy bedzie to mieszkanko wolne pod koniec lipca?? razem z mezem planujemy wyjazd do tego miasta i chcielibysmy sobie nagrac juz jakies lokum.
jestesmy z mezem zainteresowani wynajeciem pokoju dla nas ale dopiero pod koniec lipca. A mozesz mi powiedziec jak jest z praca w tym miescie???????? jakie to w ogole jeste misato???
do wynajecia dom w zabudowie szeregowej od zaraz.Spokojna dzielnica katolicka- North Belfast Bt14 .Dwie sypialnie,salon,kuchnia z jadalnia,w pelni umeblowany. Dla zainteresowanych przesylam zdjecia na mail.Cena 400£ do uzgodnienia.tel.[tel]
Pokoj do wynajecia w East Belfast BT16 wiecej wiadomosci na [gg]
Witam wszystkich.27 lipca bede miala Marlboro light i czrwone karton 30f moj numer [tel]luc [tel]po 16 pozdrawiam
I znowu ty myslisz ze nick zmienisz to nikt cie nie pozna ! Dobrze ze nawiozles sobie szlugow to troche hajsu wpadnie bo moze wkrotce ktos ci wysypie honde hehe :-0
a chcesz sie zderzyc z pociagiem pospiesznym ? powiedz mi to w twarz a nie fisiujesz na forum... Lepiej znajdz sobie prace w ciagu tygodnia...
trzymaj sie lodzki lamusie ja dam ci juz spokoj ale nie wiem co z reszta :) a z tym pociagiem to uwazj abys ty sie nie zderzyl !
Witam szukam pokoju do wynajecia od zaraz w okolicy Glengormley (Północny Belfast) dla pary od zaraz kontakt [email] pozdr
Sprzedam bilety lotnicze-26 sierpien Lodz-Dublin i 30 sierpien Belfast-Warszawa.Moj numer telefonu [tel].
Temat przeniesiony do archwium.
1561-1590 z 1604