Edynburg -jaka sytuacja?

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, czy ktos był ostatnio, albo jest w Edynburgu i może się podzielić wiadomośćmi stamtąd? Jak z pracą, czy dużo Polaków, no i jak oceniacie akcent, podobno znośny w przeciwieństwie do Glasgow. Pozdrawiam i z góry dzięki za info
Sprobuj zapytac tutaj, wydaje mi sie, ze szybciej znajdziesz odpowiedz na Twoje pyatania:

http://tinyurl.com/lotdh
hej ja w szkocji siedzialam 7 miesiecy ,ale wybralam Londyn akcent faktycznie dziwny ale da sie przyzwyczaic (mnie to zajelo 3 miesiece:)) w Edynburgu -mieszanka etniczna -ludzie z calego swiata ,ale baardzo pozytywne miejsce Glaskow mniej :/ wiecej pracy w Glaskow choc to zalezy jakiej pracy szukasz pub, fabryka ,???Polakow niezaduzo , nie to co Londyn! ale niestety czesto malo uprzejmi:// szkoci sa baaardzo zapatrzeni w siebie i nielubia sie z anglikami ,ale generalnie sa OK!Jak interesuja cie szczeguly pisz: [email] pozdrawim i powodzenia
czy w edynburgu faktycznie ciagle jest zimno i pada czy to stereotyp, myslalam o studiach tam...
moze to glupio zabrzmi ale ja wlasnie z powodu pogody sie min wyprowadzilam:// Duzo deszczu i zimno nawet w lato non stop kurtka-obowiazkowo .Niebo caly czas zachmurzone -chociaz w czerwcu i maju bylo nie az tak tragicznie . Najgorsza jest jesien ciemno juz od 3 w poludnie!!!!!!!katastrofa , ja mam zly humor przez taka pogode:)
pozdrawiam