CYPR- ProStaff i inni pośrednicy

Temat przeniesiony do archwium.
Mam ogromne obawy przed pierwszym wyjazdem na Cypr, dlatego prosze Was o rade: jakich polskich pośredników polecacie, kogo odradzacie.
Narazie wypelnilam zgloszenie w ProStaff, czy ktoś korzystal juz z ich uslug? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
pomocy
ja te wyslalam swoje CV ale jakos nie mam przekonania, chyba pojade na casting a potem bede myslec co dalej...
Ja dostalam oferte od Prostaff a nawet juz kontrakt tyle ze do Grecji.Podobno nie ma oplat wstepnych tylko bilet trzeba oplacic ale za to ponoc zwracaja na miejscu.Mam jechac od 1 maja.Zobaczymy
Daj prosze znac czy wypalił ten wyjazd z Prostaff?Czy podpisales umowe?ZPonoisz jakiesz koszty?Zastanawiam sie na wyjazd z tej Agencji!Pozdrawiam
Nie mam i raczej miec nie bede zaufania do firm posredniczacych w szukaniu pracy, nikt nie pobiera oplaty wstepnej... zatem nich mi ktos wytlumaczyc zczego utrzymuje sie taka agencja bo chyba charytatywniwe nie dziala...rnA o Prostaffie rozne rzeczy slyszalam, prawda jest jedna...jesli samemu sie nie sprobuje falszywych wnioskow nie mozna wyciagac.
Ja zapisalem sie do Prostaff. Dostalem oferte pracy w Nicosi, czekam jeszcze na jakies szczegoly, jak bedzie mi odpowiadalo to skorzystam. Czy wybiera sie ktos na Cypr?
Hej
ja z chlopakiem zastanawiamy sie nad wyjazdem na Cypr na poczatku czerwca, ale mam pewne obawy...słyszalam ze mało placa. Ja mam oferte 700 euro/mc z wyzywieniem i zakwaterowaniem,ale obawiam sie ze to niewiele jesli patrze na tamtejsze ceny-no a zyc trzeba...Znajoma mowila ze jej kolega wrocil niezadowolony-strasznie malo placa:(
Jesli chodzi o Prostaff-czy byles na CASTINGU???jak to wyglada??Kiedy podpisujesz umowe?Jakimi liniami lecisz?pozdr
GOSIA
Hej! Tez slyszalem ze tam malo placa, mi obiecano 500 euro + napiwki. Mam nadzieje ze napiwki sa duuze. Narazie nic jeszcze nie wiem o mieszkaniu ani o wyzywieniu. Czekam na szczegoly od pracodawcy. Nie bylem na zadnym castingu. Po prostu rejestrujesz sie w Prostaff i czekasz na jakies oferty. Nie wszestkie wymagaja castingu. Przewaznie do Grecji i Hiszpani ale nie na Cypr. To jest tak, ze jak jakis pracodawca potrzebuje ludzi, zglasza sie do Prostaff i mowi ze potrzebuje ludzi. Oni rozsylaja oferte do wszystkich zarejestrowanych zainteresowanych praca na tym stanowisku, Ci ktorzy sie zglosza, ich odpowiedzi kierowane sa do pracodawcy a on wybiera tych ktorzy mu odpowiadaja. Takze nie jest jeszcze powiedziane ze polece :( Pozdrawiam!
czy ktos z was ma jakies wieksze doswiadczenia z firma pro-staff... bardzo sie obawiam takiego wyjazdu.. dlatego prosilabym o napisanie czegos wiecej...
hej! ja mam lecieć za kilka dni razem z Prostaff do hiszpani i sie troche obawiam...nie jestem pewny czy tak agencja jest wiarygodna...
hej, ja tez wspolpracuje z Prostaff,moja kolezanka juz jest w hiszpanii, mowi, ze jest tak sobie. no ale to przeciez nie od prostaff zalezy,oni tylko posrednicza. ja tez mam od nich oferty pracy, ale wybrzydzam ciagle i nie wiem czy jeszcze sie odezwa:) bylam na castingu, jak macie jakies pytanka, to chetnie pomoge. piszecie, ze oni nic nie biora za zalatwienie. no jak to nie?do hiszpanii1000zl, do wloch 600 zl...niby to jest za szkolenie, ale moim zdaniem to sciema. po co szkolenie dla np kelnerki? 1 dzien obeznania z terenem i praca i juz. koniec szkolenia. jak dla mnie, to tylko taki kamuflarz, bo przeciez branie za to kasy jest prawnie zabronione. ale zaplace jak mi cos fajnego znajda;) powodzenia, do zobaczenia:)
Hej ja i moj chlopak niestety pojechalismy przez Prostaff do Grecji.Nigdy wiecej nie pojade przez ta firme!!!!rn Wrocilismy miesiac wczesniej.Pojechalismy bezposrednio przez Prostaff w Grecji. Tez nei placilismy zadnych oplat a za bilet mieli nam zwrocic po skonczeniu kontraktu. Mialam pracowac jako pokojowka i przez m-c tak bylo a potem pracowalam jako kelnerka (chociaz tego nie chcialam ale musialam bo inne kelnerki wyjechaly a hotel nie chcial juz nikogo zatrudniac). Pracowalam przez 10h dziennie a placono mi tylko za 8h. Niby w kontrakcie mialam ze nadgodziny sa platne extra ale ja nikt nei wiedzialtych pieniedzy.rnOgolnie co moge powiedziec o Prostaffie ze to jedna wielka sciema.W hotelu gdzie pracowalismy byli ludzie z Hiszpanii. z Litwy, Łotwy, Czech i innych panstw. Wszyscy z Prostaffu. I po jakims czasie nasi agenci z prostaffu przestali tam pracowac. Grecka strona Prostaffu nie instnieje albo 2 m-ce jest w przerobce (nie wiem nei znam greckiego) www.prostaff.gr .rnProstaff nie dba o Ciebie od momentu jak znajdziesz sie juz w miejscu pracy. rnJa przez 51 dni, jakie tam pracowalam mialam tylko 6 dni wolnego.Mimo ze w kontrakcie mialam ze powinnam miec 8 dni wolnych w m-cu.rnNie dostajesz kontraktu podpisanego przez agencje. Tylko ja im podpisalam - oni mnie nei, bo powiedzieli ze kontrakt przesla do hotelu. Hotel nigdy go nie dostal. Z reszta nikt kto tam pracowal nie mial kontraktu.rnDostalismy pieniadze tylko za 9 dni pracy w lipcu, a za calu sierpien nikt namnie zaplacil........ Wiec tylko jedna mysl sie nasuwa........rnrnPrzestrzegam Was przez Prostaffem i nikomu nei radze zeby jechali do Hotelu na Corfu "Ermones Hotel Beach". rnA i z tego co wiem to w innych hotelach Ci ktorzy pojechali przez Prostaff, tez wszyscy pracowali na tej samej zasadzie.rnJesli chcecie zapytac o cos wiecej to piszcie: [email]
witam,
widze, ze temat prostaffu umarl, zapytam sie jednak, czy ktos w koncu pojechal z nimi do Hiszpanii?
Hey jesli chodzi o cypr moge spokojnie wam polecic firme gowork, sam z nimi bylem i niedawno wrocilem. Pracowalem w mega wypasnym 4 gwiazdkowym hotelu na cyprze, gdzie doba hotelowa to ok. 1tysiaca zlotych. 3 baseny, sauny, silownie, masaze, wszystko dla bogatych angoli.
Pojechalismy tam grupa wiec z polski wiec bylo razniej, mieszkalismy wszyscy razem. Jak macie jakies pytania odnosnie cypru mozecie pisac. A jak sa jakies dziewczyny z wawy to chetnie sie spotkam :) moj mail [email] pozdrawiam
Witam.Chce podjąć prace na Cyprze za pośrednictwem biura Etat&Akapulko czy ktoś miał z nimi do czynienia?Czy sa wiarygodni?Posiadają certyfikaty itp. nie pobieraja dodatkowych opłat jedynie za przelot i transfer.Jezeli ktoś ma jakies informacje lub tez wybiera sie ww. biurem na Cypr niech da znać lub skontaktuje sie ze mna na [gg] .Pozdrawiam.
Mam ofertę od firmy Pro-Staff, byłam na castingu. Odbył się w Częstochowie i przeprowadzany był, moim zdaniem, całkiem w porządku. Bardzo prosze o kontakt bo mam 6 dni na podpisanie umowy. Chcę wyjechać do Hiszpanii, jednak nie mam umowy od hiszpańskiego pracodawcy (mam go podpisać na miejscu). Teraz otrzymałam Pre-Contrakt i umowę od Pro-Staff. Będę wdzięczna za opinie, bądź informacje od koleżanki, która w Hiszpanii już pracuje.
Dzień dobry!

Jako przedstawiciel firmy Pro-Staff Polska chciałbym zamieścić następujące sprostowanie:

Na rynku istnieją dwie firmy o tej samej nazwie, zajmujące się pośrednictwem pracy, jednak nie mają one ze sobą nic wspólnego.

Słowacka firma Pro-Staff - strona internetowa: www.prostaff.sk , która ma swoją siedzibę w Bratysławie i posiada pozwolenie na prowadzenie pośrednictwa pracy za granicą nr c 4882/2005-OSS 267/2005 i oferuje pracy m.in. w Hiszpanii, we Włoszech, w Grecji, Wielkiej Brytanii, Egipcie, Chorwacji czy na Cyprze.
Współpracuje ona z firmą Pro-Staff Polska, działającą i organizującą szkolenia i castingi w Polsce : www.prostaff.pl .

Istnieje natomiast druga firma www.prostaff.gr która ma siedzibę w Salonikach (Grecja) i nie ma pozwolenia na prowadzenie pośrednictwa pracy. Oferuje pracę jedynie w Grecji i na Cyprze. Na różnych forach internetowych znajduje się o niej wiele negatywnych opinii.

Dlatego też zwracam się z prośbą, jeżeli piszecie Państwo o firmie Pro-Staff, by uwzględnili Państwo z którego kraju ona się wywodzi.

Pozdrawiam serdecznie.
St.natalia mam pytanie zdecydowałaś sie jechać do Hispanii z Prostaff? jesli tak to kiedy? ja bardzo chciałabym jechać jako animatorka w te wakacje ale takie różne opinie przeczytałam o nich... mogłabyś napisać mi jeszcze jak wyglądał ten casting? dzieki i podrawiam :)
Hej, zyja z prowizji placonej przez pracodawce od zatrudnionego kandydata. Nie moga pobierac oplat od kandydatow, bo tak jest w ustawie (o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy)
czesc!!! czy ktos byl z prostaff w hiszpanii i moze mi powiedziec, napisac :) czy warto tam jechac jako animator i na czym dokladnie polega ta praca....? bede badzo wdzieczna!!! moj mail - [email]
Również potwiedzam żebyście zwrócili uwagę na to z którą z agencji Pro-Staff macie do czynienia. Z całego serca moge polecić tą która działa na polskim rynku i castingi organizuje w Częstochowie. Z nią do pracy wyjeżdża większość moich znajomych(i ja oczywiście) i to już od trzech lat i jestesmy naprawde zadowoleni. Nawet jak raz kolega podpadł szefowi jednego hotelu w którym pracował,Pro-Staff juz na drugi dzień znalazło mu nowego pracodawce:)Więc nie ma tak że nagle zostaje się bez niczego:)
Castingi są bardzo przyjemne, są na nich organizowane tańce(np.przyszli animatorzy udają gości i jedna osoba prowadzi jakiś standardowy układ taneczny z jakim na pewno się spotkacie w pracy), jest też troche areobiku jesli wśród chętnych znajdzie się jakiś instruktor, jesli umiecie śpiewać,tanczyć to możecie się zaprezentować a potem są krótkie rozmowy z przyszłymi pracodawcami w których standardowo pytają o języki i termin od którego możecie zacząc pracować no i oczywiście co chcecie robić i co umiecie:)Generalnie jest bardzo przyjemnie.
Hej, mam oferte od prostaffu -tego słowackiego jako Sport Animator w Grecji, bo tak w ogole to jestem instruktorem fitness. Jest ktos kto juz byl na takim lub podobnym stanowisku i podzieli sie wrazeniami?:)
z doswiadczenia wiem ze zawsze sa ludzie mniej i bardziej zadowoleni z agencji, bo to zalezy kto czego wymaga. Mi zalezy na tym zeby dobrze sie bawic, poznac fajnych ludzi i podszkolic jezyk, kasa mniej wazna. pozdrowki!:)
Temat przeniesiony do archwium.