Praca za granica

Temat przeniesiony do archwium.
Chetnie podejme prace Niemcy Wlk Brytania i inne kraje zachodnie.Praca
sezonowa i nie tylko.Jesli ma ktos namiary prosze pisac mysle ze w grupie
bedzie razniej.Chetnie dolacze sie do jakichs osob ktore tez pllanuja wyjazd
do pracy.zaplace za zalatwienie pracy.pisac na meil
[email]
mój mąż też plnuje wyjazd na poczatku maja do Londynu , wiem on znajomych ze ciężko z praca , poza tym strzezcie się naciagaczy internetowych, oszustów, ostrzegam przed firmami prowadzonych przez pakistanczyków i turków , nie płaca i robia machloje z paszportami , ja przejechałam sie sama pare lat temu , przestrzegam przed włascicielem hurtowni fajerwerków w Londynie , jezeli ktos miałby jakieś wiarygodne namiary na prace w budowlance czy ogrodnictwie to prosze o namiary lub pomoc ja w zamian pomogę tanio załatwić stancje w Anglii .
mój e-mail [email] lub gdumasia@tlen lub [gg]
Hej
ja od tygodnia mieszkam w londynie i prace znalazlam w pierwszy dzien. Wedug mnir peacy bardzo duzo, zreszta polakow chca wszedzie.
Przyjezdzajcie i nie zastanawiajcie sie. Praca jest nawet dla tych ktorzy jezyka nie znaja...
pozdrawiam
Hej trisha-chce jechac do Anglii nawet dzisiaj tylko mam obawy ze nie znajde pracy a Ty piszesz ze jest jej mnostwo.Moze mialas szczescie.
Odezwij sie do mnie na [gg] bo mam kilka pytan.Pozdrawiam Cie goraco.
Hey Trisha. Bardzo mnie Twoj post podbudował bo zamierzam wyjechać do Londynu ale dopiero latem. Kończe w tym roku licencjat z filologii ang wiec moge zostać tam nawet na rok. Myślisz że coś znajdę?
hey trisha:)Chciałabym wyjechać do Angli,pracujesz tam,mogłabyś jakieś wskazuwki dać,gdzie jaka prace szukac.Jezyk-hmmm,nie zadobrze,ale jadac tam chce go podszkolić i jakas prace znaleść.Mogłabys mi doradzic gdzie i jak się do tego wszystkiego zabrac?
Z góry dzięki,moje [gg]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

CAE - sesja wiosenna 2006

 »

Pomoc językowa