belfast-pelny

Temat przeniesiony do archwium.
witam mieszkam i pracuje w belfascie od ponad roku ale czegos takiego jeszcze nie widzialem ludzie przyjezdzaja z polski bez zadnych umiejetnosci w jezyku ang i co i sie rozczarowuja tutaj juz jest naprawde ciezko z praca dla tych co dobrze znaja angielski, nietak dawno widzialem polakow na ulicach zebrzacych i nie mogacych wrocic do kraju ostatnio widzialem polaka spiacego pod mostem bylo na dworze bzimno a skad wiem bo kiedys pracowalem z nim i zostal wyrzucony brak pracy poprostu sa ludzie co znaja angielski lepiej i juz. dlaczego to pisze bo chcialem przestrzec ludzi co zamierzaja przyjechac do belfastu dobra rada tutaj juz nima czego szukac lepiej juz gdzie indziej pozdrawiam.
witam 08 kwietnia mam leciec do belfastu mam prace na rydalmere street czy to bezpieczna dzielnica prosze o info jest to dla mnie b. wazne
ja tu jestem i to samo moze mnie czekać 2 dni przyjechalem z kolesiem znajomego i maila byc praca co moge zrobic i gdzie sie udac angielki slabo na raze mam gdzie mieszkac to muj numer gg 1[tel]

« 

FCE - sesja wiosenna 2006