Polskie targi pracy w Londynie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Na poczatku kwietnia w Londynie odbeda sie polskie targi pracy,gdzie udzial zapowiedzialo kilkadziesiat firm angielskich i polskich firm rekrutacyjnych.Zastanawiam sie czy nie jechac w ciemno do Anglii i udac sie na te targi.Moze znalazloby sie jakas prace ale samej jechac mi sie nie usmiecha.Co o tym sadzicie-moze jest ktos chetny.Bedzie razniej.
Pozdrawiam
AAA-zapomnialam dodac moj nr [gg]
powiem szczerze ze nei jest to dobry pomysl bo bylam na tych targach w wakacje(wtedy byly organizowane po raz pierwszy). to nei jest tak ze przychodzisz tam i masz iles ofert pracy i tylko wybierasz, chociaz tak je reklamuja. to sa bardziej targi informacyjne,wieksze szanse maja jeszcze faceci majacy fach w reku ale tak dla dziewczyn to naprawde ciezko byloby cos znalezc.zainteresowanie polakow bylo duze ale pracodawcow duzo mniejsze.nei wiem, moze to sie zmienilo nieco w tym roku ale naprawde nei radze jechac w ciemno i liczyc na te targi bo sie mozna tylko rozczarowac
Cholerka to nie wiem juz co robic,jak sie dostac tam do pracy-poradzcie cos
Cze ;) Niestety też mam ten sam problem. Chce wyjechać np do Londynu w wakacje ale planuje zostać conajmniej rok. W tym roku kończe licencjata z filologii ang więc z językiem nie powinno być problemu. Obawiam sie tylko ze bedzie juz tam tyle ludzi ze nie uda mi sie nic znaleźć.
Co o tym myślicie? Jechać, nie jechać, moze w inne miejsce? Narazie jestem IN THE MIDDLE OF NOWHERE :/
Stokrota-jezeli znasz jezyk angielski to polowa sukcesu.Jezeli ja bym znala to jade tam w ciemno bez zastanowienia.Zdecyduj sie
A mpoże warto zacząć na początku od praktyk np. hotelowych, żeby zaczepić się w Anglii, póxniej może bedzie łatwiej coś znaleźć. Fakt płaci sie trochę kasy, ale przynajmniej jedzie sie już na gotowe. ja tak zrobiłam i za tydzień wyjeźdżam. procedura przeszła bez zadnej szarpaniny, a ajak praca to się okaże. Mam nadzieje że wszystko będzie OK.
jaki pośrednik załatwił CI pracę ?
No wlasnie ddddd-napisz wiecej szczegolow-moze okaze sie to przydatne i pojedziemy wspolnie.Pozdrawiam
cześć też mam zamiar wyjechać do Anglii a samemu to tak nie za bardzo. Masz nawet dobry pomysł z tymi targami, znasz może dokładny termin tych targów???
Targi pracy w Londynie-Hammersmiths.
KIEDY: 8 kwietnia 2006, Godz. 11.[tel].00
GDZIE: Novotel London West, One Shortlands , London W6 8DR Novotel
wstep 2£

pozdrawiam
Hej siwy-targi odbeda sie 8.04.2006 od godz.11-wstep 2 euro.Potrwaja do godziny 19.
jeszcze raz dolaczam sie do watku zeby was przekonac ze nei mozna jechac w ciemno liczac tylko na te targi.powaznei, siedzialam w londynei cale wakacje i wiem co mowie. teraz nawet sie wycwanili i chca oplate wstepna pobierac..naprawde mozna sie przeliczac lizcac tylko na nie.a jesli chodzi o pomysl jechania do londunu..tez srednio udany bo w tym roku tam bedzie masakra w wakacje.nei chce was straszyc ale juz w tamtym roku bylo ciezko, ja znalazlam sobei prace w 3cim tygodniu a studiuje anglistyke.po pewnym czasie nawet atut mojej czy czyjejs bieglosci jezykowej nei ma znaczenai gdy rynek jest przesycony.w tym roku tez chce wyjechac ale zamiast wielkich miast lepeij wybrac chyba cos mneij popularnego..londyn jest miastem duzych mozliwosci ale..jak jest kazdy wie.pozdrawiam wszystkich w kropce co do wyjazdu
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa