Driving Edge?????????zna ktos????

Temat przeniesiony do archwium.
Jak ktos cos wie o tej firmie Driving Edge to bardzo bym prosil o jakiekolwiek informacje na jej temat.bo bylem na rozmowie i gosciu powiedzial ze zadzwoni ale nie jestem pewny ajk to firma,czy jest wiarygodna i kompetentna.
Byłem na rozmowie w poniedziałek 20 marca w Katowicach a już w piątek zadzwonił gościu z info że we wtorek wylot.
Jedziemy do Enfield.
POZDRO THOLIVER BEDZIE DOBRZE
i nadal tam jestes?
Za tydzień mam spotkanie rukrutacyjne w Driving Edge. Czy ktos z Was może był na takim spotkaniu? jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna po angielsku? Mój angielski na razie jest dosyć średni i troche się obawiam tej rozmowy..
pozdrawiam
ludzie nie jedzcie z ta firma to wielka sciema jest wiem to na swojej skorze omijajcie ta firme jak najdlajej z daleka i nie patrzcie w jej strone ja jestem w anglii przez ta firme i sie tylko wkurwiam dostalem dzisiaj czeka 27.20 z czego 15 pobiera bank to jest wyplata za dwa tygodnie
Praca z firma Driving Edge to wielka sciema wczoraj sie przekonalam na wlasnej skorze zwolinili mnie bez powodu i to w trakcie pracy nie podajac powodu chodz pracowalam tam juz miesiac chorzy ludzie a polaczkow traktuja jak niewolnikow nie dajcie sie nabrac pozdro dla wszytskich
musiał byc jakis powód moj kumpel tam pracuje i nie nazeka
na temat firmy driving edge moznaby wiele napisac, niestety nie tylko w superlatywach :]
ale moze po kolei
najpierw wysylamy maila z cv i miastem w ktorym chcemy sie z nimi spotkac, Info o najblizszych rozmowach kwalifikacyjnych znajduje sie na ich oficjalnej polskiej stronie :]
pozniej, telefoniczne kontaktuje sie z nami, jeden z Panow prowadzacych rekrutacje
rozmowa kwalifikacyjna sklada sie z dwoch czesci, pierwsza to przedstawienie warunkow pracy, kontraktu, wynagrodzenia, druga czesc to test jezykowo matematyczny (matematyka na poziomie kl 4, moze 5 :])jesli chodzi o czesc jezykowa to jest dosc banalna, ktos kto kiedykolwiek uczyl sie angielskiego nie bedzie mial z nim klopotu
po skonczonym tescie czeka nas jeszcze rozmowa w 4 oczy z rekrutujacym, gosc przeglada nasz test, zadaje do niego ewentualne pytania, krotko omawia nasze cv, a pozniej odbywa sie rozmowa po angielsku, mamy powiedziec cos o sobie, i odpowiedziec na dwa, trzy pytania, przykladowo 'opowiedz co robiles wczoraj' :]
nie wiem co mowi komus ze slabym angielski, moze wszystkim to samo, ze jest zadowolony z rozmowy i ze odezwa sie w ciagu 2 tygodni, a jesli nie to my mamy sie odezwac do naszego rekrutujacego
w moim przypadku oni sie odezwali, gosc zadzwonil w srode (po 10 dniach od rozmowy) ze lece w niedziele, a od poniedzialku ide do pracy
bilet kupuje nam firma, oni wybieraja lotnisko z ktorego wylatujemy
na miejscu ktos zawsze odbiera nowych pracownikow, najczesciej jest to supervisor
jesli chodzi o zakwaterowanie, to loteria (oczywiscie na rozmowie, wszystko wyglada pieknie :]) mieszkania sa w ciaglym 'obiegu' wiec to jak wygladaja zalezy od mieszkajacych w nich przed nami, pokoje sa maksymalnie 2 osobowe, mieszkania cieple i suche, ale ich stan jak juz mowilem czasami pozostawia wiele do zyczenia ;] jedni trafia do fajnego domu w spokojnej dzielnicy, a inni do mieszkania do ktorego 'lubi' wpasc cegla przez okno :] co prawda tych drugich jest niewiele w mojej okolicy, ale jednak sie zdarzaja :]
jesli chodzi o prace, wszystko zalezy na jaki trafimy magazyn :] generalnie nie polecam chlodni i mrozni, te z temp. otoczenia sa najczesciej ok :)
jesli chodzi o wynagrodzenie, to kontrakty sa dwa, starsze i nowsze, na starym wynagrodzenie za godzine to 5,35 funta za godzine, od pon do pt w sobote 6,35, w niedziele 7,35 ale niedziele sa bardzo rzadko, do tego dochodzi bonus za obecnosc wysokosci 10 pensow do kazdej godziny, na tym kontrakcie pracownik nie placi za mieszkanie lub placi 20 funtow tygodniowo, drugi kontrakt nowszy, na podstawie ktorego zatrudnieni sa wszyscy nowo przyjeci to te same stawki, lecz bonus w wysokosci funta do kazdej godziny, w tym przypadku pracownik placi za mieszkanie 70 funtow tygodniowo :]
wynagrodzenie otrzymujemy co tydzien, i wlasciwie od nas zalezy czy dostawac bedziemy czeki za realizacje ktorych dodatkowo zaplacimy, czy tez bedziemy mieli zalozone konto bankowe i pierwsza kasa juz tam poplynie
w moim przypadku wygladalo to tak, ze to do firmy przyszedl przedstawiciel banku i zebral wszystkie potrzebne informacje i dokumenty
pierwsza kasa jest po 2 tygodniach (placa za przepracowany tydzien w kolejny piatek)
generalnie trzeba o swoje walczyc i nie bac sie odezwac :)
jesli chodzi o HOME OFFICE (zwany tez WRS) to oplate za niego odciagaja nam od wyplaty, wypelniony formularz oddajemy naszemu menadzerowi, i on zalatwia reszte
ogolnie patrzac, driving jest dobry na start w brytanii, oplacaja samolot, zapewniaja prace i mieszkanie, jesli cos jest nie tak z wyplata mozesz zadzwonic do siedziby firmy, i wyjasnic sprawe, pracuje tam kilku polakow, wiec problemow jezykowych byc nie powinno, jesli maja wobec nas jakies finansowe zaleglosci to z regoly reguluja je przy nastepnej wyplacie
nie chce mi sie juz wiecej pisac, jesli bedziecie mieli jakies pytania to smialo, chetnie odpowiem :)
nawet taka firma jak driving nie zwalnia bez powodu, wiec albo nie robiles normy, albo nie chodziles do pracy :]
jak patrze na zachowanie niektorych Polakow, to dziwie sie ze oni jeszcze w drivingu pracuja, bo gdybym to ja byl ich pracodawca to juz dawno bym ich wywalil :]
Hej Bylem 23.03 w Gdansku na rekrutacji Bylo bardzo malo osob Oczekuje na odpowiedz ale podobno ma byc pozytywna Colin* daj jakis namiar na siebie moj mail [email] Mam pytanie czy pracujesz jeszcze w tej firmie i jak ogolnie jest Ile godzin pracujesz miesiecznie i jakie sa koszta tzn ile na czysto idzie zarobic W ulotce ktora dostalem pisza ze odciagaja z wyplaty co tydzien 70F na rzecz podatku Odezwij sie do mnie na maila Pozdrawiam i moze do zobaczenia ;) ps czy w UK odbiera ktos nas z firmy Driving czy przyszly pracodawca Czy umie mowic po polsku Moj ang jest dosc slaby
Hej Bylem 23.03 w Gdansku na rekrutacji Bylo bardzo malo osob Oczekuje na odpowiedz ale podobno ma byc pozytywna Colin* daj jakis namiar na siebie moj mail [email] Mam pytanie czy pracujesz jeszcze w tej firmie i jak ogolnie jest Ile godzin pracujesz miesiecznie i jakie sa koszta tzn ile na czysto idzie zarobic W ulotce ktora dostalem pisza ze odciagaja z wyplaty co tydzien 70F na rzecz podatku Odezwij sie do mnie na maila Pozdrawiam i moze do zobaczenia ;) ps czy w UK odbiera ktos nas z firmy Driving czy przyszly pracodawca Czy umie mowic po polsku Moj ang jest dosc slaby
zagladam na to forum dosc czesto, wiec nie ma sensu wysylac maila, tym bardziej ze jesli bedziemy pisali tutaj, to przeczyta to wiecej osob, a nie tylko Ty :)
ja ciagle dla nich pracuje, tygodniowo pracujesz 40 godzin minimum, czyli 5dni po 8godzin, placa za 37,5 godziny, bo lunch (30 minut dziennie) jest nieplatny, jesli nie bedziesz mial w tygodniu nieobecnosci i bedziesz wyrabial norme, to bedziesz mogl przyjs do pracy w sobote
koszty utrzymania, to tak jak juz pisalem wczesniej 70 funtow tygodniowo za mieszkanie, podatki i ubezpieczenie zalezne jest od zarobkow, ja do kwoty 5500 tysiaca funtow brutto nie placilem w ogole podatku, teraz place 10%
z lotniska albo odbiera Was lokalny manager, co jest prawie regola, czasami jednak po nowych wyjezdza jakis polak, a DE placi mu za czas
jesli chodzi o angielski, to menadzerowie sa przyzwyczajeni, bo niewiele jest osob pracujacych w DE ktore dobrze mowia po angielsku :]
Mój chłopak ma wyleciec w niedziele do jakiegoś magazynu Dickinson. Wiesz może coś o warunkach pracy w nim? I jeszzce jedno - czy da się w ogole cos odlozyc a jesli tak to orientacyjnie ile? Moj chlopak ma w Polsce prace, ale wystarcza jedynie na życie.
Z góry dziękuję
niestety na temat tego magazynu nie potrafie Ci nic powiedziec
tak samo jak trudno jest mi okreslic, czy a jesli tak to ile bedzie mogl odkladac Twoj chlopak, sa osoby ktore przez 5 miesiecy potrafia odlozyc ponad 2000 funtow, a inni w tym czasie nie odkladaja nic pracujac tyle samo
wszystko zalezy od tego jakie ma sie podejscie
pozdrawiam
Witam wszystkich jestem po rozmowie rekrutacyjnej prowadzonej przez agenta Driving Edge, ponoć pozytywnie zakwalifikowałem się. sama rekrutacja wyglądała OK ale mam pewne obawy czy dalej będzie tak samo czy zaczną się schody typu "co innego w umowie a co innego na miejscu". Szukam opinii innych o samej firmie , warunkach zatrudnienia, płacy itp. Pozdrawiam wszystkich
stary chyba trochę poleciałeś z tym D-E jak masz problem to zadzwoń do drivinga i wyprostuj tą sprawę bo już nie raz miałem podobny problem ale jak się dasz tak masz a najlepiej zadzwoń do ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH,a jak nie masz to się zapisz stary bo ta firma się ich boi.Ja już pracuje ponad dwa lata w drivingu i dużo przeżyłem i też narzekałem ale widzę inne agencje to driving jest OK.Pozdrawiam
tutaj masz racje pedzel.Driving Edge boi sie zwiazkow zawodowych jak ognia.Ja mialem miec rozmowe dyscyplinarna ale jak sie dowiedzieli ze maja byc zwiazki to rozmowe przelozyli.Jezeli chodzi o prace to jest syf nad syfem.Zmuszaja ciebie do 12 godzinnej tyry a jak sie nie zgodzisz to strasza poprostu mobing.Ja pracowalem 10 godz. i zostalem zaproszony na rozmowe z managerem,zawieslili mnie na jeden dzien w pracy mialem wolne a jak chcialem to na pismie to krecili nosem i nie dali.Zapiszcie sie do zwiaskow bo sami nic nie zwojujecie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Au Pair