Firma DUNROSS z Wrocławia?

Temat przeniesiony do archwium.
hej słyszał ktoś o firmei DUNROSS z Wrocławia. Zna ktos ta firme??
Ponoć załatawiaja prace na lotniskach , wyjechał ktoś tam może albo planuje?
hej, juz wczesniej bylo o tej firmie, ale zadnych minusow ani plusow.
ja wybieram sie na interview do Warszawy 06.04. a co potem bedzie to sie zobaczy;)
pozdrawiam
czytałam wczesniejsze informacje o tej firmie ale nic z tego nie wynika.
Poza tym to dzwoniłam dzis do ich siedziby we Wrocławiu i powiedzieli ze potrzebuja na te lotniska ok 200 osób. mi sie wydaje że jak na lotnisko to troche za duzo??
Ja już była na rozmowie miesiąc temu,przeszłam.Mieli się do mnie odezwać, czekam i nic. Wszystko to jakieś tajemnicze i niezorganizowanie. mam nadzieję,że nie będzie tak, że wszyscy pojedziemy,a tam pracy nie ma!!!
Dagmara ja to samo! jak do nich nie zadzwonie to nie wiem nic. raz zadałam pytanie w mailu ile na nas zarabiaja to nie odpowiedzieli a jak dzwoniłam to nie odbierali telefonu za to jak napisałam czy mam robić badania w sanepidzie to mi odpisali na nastepny dzień. co jest grane???
ja ostatnio znalazlam ogłoszenie firmy swis z Olsztyna że oni tez zalatwiają pracę na lotniskach w tym również w Manchesterze!!:) jak dla mnie to jest wszystko dziwne!!
hej, rzeczywiscie troche to wszystko dziwne i podejrzane. teraz mam watpliwosci czy wogole jechac na to interview, bo niestety ode mnie to spory kawalek. cala Polske musze przejechac a wyglada na to, ze moze byc na darmo.
napiszcie kiedy zadeklarowalyscie wyjazd?? moze dlatego sie nie odzywaja bo jeszcze jest duzo czasu do waszego wyjazdu? a co z tymi badaniami sanepidowskimi? z tego co sie orientuje to w uk nie sa potrzebne. ode mnie przynajmniej nie byly wymagane.
pozdrawiam
wlasnie doczytalam na drugim watku, ze Dagmara wyjezdza nie wczesniej niz 15 maja. a jak reszta?
no więc ja zadeklarowałam 1 maja. nie wiem czy to tak za wczesnie bo to mało czasu i mówiłam temu Piotrowi że bede rezygnowac z pracy ze musi mi wcześniej wszystko załatwić jak widać to ma to gdzieś a ja jutro zadzwonie do niego i pogadam bo mnie to zaczyna wkurzać pomału.
czesc dakki jak chcesz pogadac na temat tej pracy to napisz do mnie [email] pozdrawiam
kondik69
podzielilabys sie swoimi informacjami na temat tej firmy i tej pracy:))

dakki
jak cos zdzialasz to sie odezwij na forum:) daj znac co i jak.
Kondzik napisałam do ciebie...
dzwoniłam i rozmawiałam z Piotrem i powiedział że oni nie podpisują umów dlatego ze sa doradzcą personalnym a nie pośrednikiem...obiecał ze dzis wyśle mi ofetę i telefony kontaktowe do osób które już pojechały...a nie konaktuje się jeszcze z osobami "majowymi" bo na razie skupia się na "kwietniowych". to na razie tyle...:)
Dakki wyslalem Ci e.mail.pozzdrawiam
Dakki wyslalem Ci e.mail.pozzdrawiam
kurde ale ja nie dostałam Kondik...coś sie wp rypie chyba...:(
no to ja nie wiem dlaczego tak sie dzieje to podaj mi swoje gg to sie odezwie
1471075 to moje gg
doris257
bylas w wa-wie na rozmowie? ja mialam jechac do krakowa5 tego kwietnia ale dostalam od nich maila ze przeniesiona rozmowa na inny termin i ze go podaja w nastepnym mailu czy tobie tez tak wyslali?jezeli ktos wie co moze byc na rozmowie kwalifikacyjnej to bylabym wdzieczna:)moj [gg]
na lotnisko w manchester zajmuje sie agencja ktora rekrutuje pracownikow
to jest praca sezonowa maj do wrzesien pazdziernik
oczywiscie jest zawsze mozliwosc ze podpisza z toba dluzszy kontakt
zarobki okolo7 funtow posilek za darmo uniform oraz parking
praca na 3 zmiany
jesli chcesz moge ci przeslac strone internetowa tej agencjii ostatnio jakies 3 tygodnie temu ukazuje sie ogloszenie ze potrzebuja do pracy ale nie sadze ze az 200 osob
Czy mogę prosić o namiar na firmę załatwiającą pracę na lotnisku [email]
nie polecam - oszuści - UWAŻAJCIE
Temat przeniesiony do archwium.