praca wakacyjna

Temat przeniesiony do archwium.
hej...
jest już nieco poźno na szukanie stąd ( z Polski) pracy w UK?? ja juz kolejny rok planuje wyjazd do pracy i jak na razie zawsze pozostawało to w sferze planów..raz mi się nie udalo, a nastepnie mialam sesję poprawkową...jak się do tego zabrać...czy szukać stąd czy jechać i dopiero na miejscu?? może ktoś poszukuje współniczki do wyjazdu..to ja się piszę :)nie chcę spędzić kolejnych wakacji bez pracy... Znam angielski na poziomie upper intermediate..nie mam problemów z używaniem języka, jestem komunikatywna.. proszę pomóżcie :)
jesli zdecydujesz sie wyjechac do midllans czyli w okolicy srodkowej anglii odezwij sie , postaram sie ci pomoc moj adres [email]
Nio ja jestem za wyjazdem do UK ;) w te wakacje, bo ja nie zamierzam rowniez siedziec w domu :), jesli chcialabys sie ze mna skontaktowac moj nr gg to 3950355 albo na e-mail : [email] pozdrawiam :)
iformacje odnosnie co jak i jak do tego sie zabrac lub tez jak to sobie zaplanowac znajdziecie na forum luizjanny84 wejdzcie czytajcie piszcie na 7274900 co moge pomoge a moze wystarczy tylko poczytac na forum decyzja nalezy do was
dzieki za wpisy...na razie :).. a i zachecam do kolejnych:)

« 

Au Pair

 »

Pomoc językowa