Statki Royal Caribbean- Czy ktoś tam pracował?

Temat przeniesiony do archwium.
- Czy ktoś pracował na statkach Royal Caribbean?
- Czy ktoś może mi doradzić jak się tam dostać?
Z góry dzięki za odpowedź
Nie pracowałem ale też się wybierałem i się nie wybrałem. Wymagają minimum 21 lat ,doświadczenia no i bez języka nie ma co myśleć. W Gdyni są jacyś pośrednicy ,ale ja się z nimi nie kontaktowałem bo mam dopiero 18 lat. Warto próbować ,jak nie u nas w kraju to np z UK. Tylko nie licz odrazu na Royal Carribean ,bardziej realny jest Princess albo Carnival.
www.spcgdynia.pl tam wszystko znajdziesz.mój mail [email]
jest firma w Gdyni - OMC, bylemjeden kontrakt od nich, wszystko zalezy na jaka pozycje chcesz jechac, z tego co mi ostatnio tam powiedzieli zlikwidowali juz nawet interview, wiec nie ma tego calego cyrku jaki jest gdy jedziesz z SPC, ale za to na Dinning sie oplaca bo lecisz odrazu canajmniej za assystenta waitera za normalny hajs a nie jak do princess za jakiegos smierdzacego buffet stewarda,polecam pozycje Bartender i Barserwer dobrze platna wiele lepiej niz w princess, powodzenia
a zna ktos moze firme Five Star Staff & Voyagerstar w Gdańsku? Oni wysylają na Royala i Celebritynie pobieraja zadnych opłat ale nie ma zadnego toppica ani nic na temat tej firy, same ogłoszenia, tak jakby nikt u nich nie startował ...rnrn1251494 gg rnrnPozdr
Bartek gdzie slyszales ze assistent waiter normalna kase dostaje - bajka :) Pracowalem na statku Royala 1 kontrakt i cos o tym wiem. Oni dostaja 12[tel]$ ale zapierniczaja jak male rowerki i na nic nie maja czasu...nie mowiac juz o tym ze po pracy ida od razu spac i nigdy nie imprezuja z reszta w barze :) Jesli ktos sie wybiera na statek Royala to polecam Bar jako barserver (ok.2[tel]$), Cassino (zalezy jaka pozycja) lub sklep jako shop assistant (ok.1200$).
Temat przeniesiony do archwium.