Agencja ERTA z krakowa

Temat przeniesiony do archwium.
czy ktos zna ta agencje? jesli tak to prosze o opinie, dziekuje
hej! tez wlasnie zastanawiam sie nad ta firma czy jest to uczciwa firma itp! ja jestem z wroc jednak tutejsze posrednitwa pobieraja oplaty rzedu 1000zl co juz wksazuje na podejrzana sprawe, ta firma chociazby ze wzgledu na brak oplat wydaje sie w pozadku! jesli cos wiecej wiesz o niej napisz na adres [email]
Patrzyłem na ich oferty i są podejrzanie podobne a wręcz identyczne do agencji Itc z Krakowa może klon ??
czesc,
ja też złozyłam c.v w tej agencji i juz mam oferte pracy. Faktycznie zadnych opłat nie pobierają. Dużo czytałam na forach o nieuczciwych agencjach ale z góry nie mozna zakładać ze się na taka trafi. Miałam oferte pracy z zakwaterowaniem jednak dlatego ze jadę razem z męzem chcemy sami cos wynająć. Pod tym przynajmniej względem będziemy niezależni. Zawsze jest jakieś ryzyko, trzeba więc mieć głowę na karku.
D.
czy długo czekałas na oferte i w jakim sektorze bedziesz pracowac? i na kiedy macie zaplanowany wyjazd?
pozdro:)
hey,
na oferte czekałam 2 dni, ale w moim zawodzie to noramalka (oczywiście jeśli chodzi o prace zagranicą). Jestem pedagogiem, mogę pracować też z osobami upośledzonym, mam staż pracy i referencje. Język angielski komunikatywnie. Tak że w opiece zawsze mam pracę. Zarobki w tej branży ok 13[tel]euro/miesiąc. czasami zdarza się nawet 15 euro/h, ale to już często bardzo ciężka praca z upośledzonymi. Narazie i tak nie jadę bo czekam na paszport do połowy sierpnia.
Daga
cze :)
dzieki za info, ja wysłalam do nich emiala z kilkoma pytaniami i czekam na kontakt z ich strony. No ja mysle o branzy hotelarskiej wiec zakres jest szeroki od pokojówki po recepcje. No nic bądzmy dobrej mysli mam nadzieje ze to nie oszusci.
powodzenia :)
Witaj,
Czy skorzystałaś może z oferty tej firmy? Jestem zainteresowana,ale nie mogę nic o nich znależć. Będę wdzięczna za wszelkie informacje :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe