kto mieszka w Luton ??

Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna
Tez zastanawiam sie nad wyjazdem do Luton... ale nie wime jak z praca w pazdzierniku... macie pojecie jakies ? co i jak ? Z angielskim u mnie dobrze tyle ze w zasadzei nie mam zadnego zawodu :(
Hej, mam to szczescie ze mam super prace na uniwerku i jestem naprawde zadowolona. uniwerek dwoi sie i troi zeby pomoc studentom byc bardziej niezaleznymi, myslacymi i przygotowanymi do rynku pracy. Nie jak w Polsce wkuwanie na pamiec. Ma to swoje wady i zalety na pierwszy rzut oka wszyscy mysla ze poziom jest niski bo wiedza niska, a to dlatego ze tu nie wymagaja faktow a raczej myslenia. Oczywiscie pelne pole do przeslizgiwania sie dla leserow i mowienia ze poziom jest ta niski ze i tak zdam. Zalezy co sie chce zobaczyc. Uniwerek ten nie ma najlepszej opinii w tradycyjnym tego slowa znaczeniu ale dziala na rzecz widening participation i inclusivity dajac szanse tym wszystkim ktorzy inaczej jej by nie mieli.
Co do Polakow, ja nie znam zadnych, choc to miasto ma ponoc 15.000 populacje Polakow. Slysze Polski na ulicy ale co z tego? Ach, sorry jest jeszcze jeden Polski wykladowca. Ja mieszkam i pracuje wsrod anglikow wiec nie mam okazji nawiazywac kontaktow z Polakami.
Pozdrawiam, jesli potrzebujesz czegos, informacji, pomocy daj znac. Ja jestem tu dopiero od pol roku ale co nie co wiem.
Witajcie! Dopiero znalazłam to forum a szkoda. Ja też od marca 2006 roku mieszkam w Luton z mężem i synkiem. Jeśli ktos ma ochote pogadać to podaje maila - [email] - Pozdrawiam Agnieszka
czesc gazella. z tej strony magda. przypadkiem weszlam na strone www.ang.pl i zobaczylam twoj wpis. ja jestem w luton od konca sierpnia. mieszkam tu z moim chlopakiem. do tej pory w ogole nie szukalam pracy ale juz w domu dostaje swira:) chcialabym znalezc prace w biurze. napisalam wlasnie cv i zostal mi tylko do przetlumaczenia list motywacyjny. mam nadzieje ze dzisiaj to zrobie. w polsce pracowalam w Zakladzie Ubezpieczen Spolecznych i kilka miesiecy w urzedzie skarbowym. wszystkie dokumenty mam potlumaczone w tym: dyplom ze studiow, dyplom ukonczenia 2-letniego studium pomaturalnego i swiadectwo pracy. chcialabym znalezc tutaj jakas prace w biurze ale wiem ze bedzie ciezko. tak sie zastanawiam jak ty dostalas sie na uniwerek. pracujesz tam w recepcji czy wykladasz? oczywiscie nie jestem slepo zapatrzona na prace w biurze. chcialabym zaczac od jakiejkolwiek pracy. gdybys wiedziala cos albo slyszala, a moze znasz miejsca gdzie powinnam sie udac, zeby zdobyc jakies ciekawe zajecie to bylabym wdzieczna gdybys dala mi znac. moj angielski - jak mi sie wydaje - jest na dobrym poziomie. aha, jeszcze jedno. myslalam tez o tym zeby zajac sie tlumaczeniami pism urzedowych i pomoca w wypelnianiu dokumentow polakom, tylko nie wiem jak zaczac. chyba najpierw zamieszcze ogloszenia w polskich sklepach.
czekam na odpowiedz. pozdrawiam i zycze milego dzionka. papa
moj e-mail: [email]
Tłumaczenia polskich dyplomów nie robią na Anglikach wrażenia .Jedna dziewczyna dostała pracę w biurze , kiedy odbyła 2 tygodniowy kurs sekretarski tu w Anglii.
Mieszkałem krótko w Luton mało jest tam ogłoszeń do pracy biurowej, bo do Londynu pociągiem jest tylko 23 minuty.Niestety ale koszty dojazdu są wysokie.
hej a ja mieszkam w luton i wedlug mnie jest tragicznie.Z roku na rok coraz gorzej.Ja nie pracuje i w sumie nie jest mi z tym dobrze..mam nadzieje ze coszanjde i wyjade gdzies indziej bo misato jest okropne, brudne i naprawde nic tutaj nie ma!
Pewnie sprawa nieaktualna, ale chetnie sie zglaszam. Mozecie zobaczyc troche zdjec z Luton i nie tylko... na mojej stronce:
http://miejsca.blox.pl

pzdr seb
To prawda, ale ja znalazlem prace bez znajomosci angielskiego perfect. Oczywiscie podstawowa komunikacja jest niezbedna. Im wiecej czasu przed wyjazdem poswiecisz na nauke tym lepsza prace mozesz znalezc na miejscu. Najlepiej szukac pracy jeszcze przed wyjazdem.

powodzenia seb
http://www.miejsca.blox.pl
Czesc wam. Ja mieszkam w Luton i poszukuje znajomosci . Mieszkam tu 7 tygodni i chciala bym kogos poznac z Luton . Mam 20 lat. Nie pracuje i nudzi mi sie calymn dniami. Jesli ktos chcial by sie zemna zapoznac podaje [gg] lub [email]


Pa Pa
mam pytanie do gizelli
szukam kogos kto studiowal na uniwersytecie w Luton.jest taka mozliwosc?
moj meil [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna

« 

Praca za granicą