Coventry-opinie co do możliwości znalezienia pracy

Temat przeniesiony do archwium.
na poczatku lipca wyjeżdzam z moim znajomym do Coventry w celu znalezienia jakiejś roboty ... Niestety nie mam pojęcia czy jest tam warto wogóle jechać .. Musze sie pośpieszyc z rezerwacją biletów lotniczych więc może ktoś z was wie jak tam jest naprawde i czy dla kogoś kto ma narazie tylko doświadczenia w pracy za pub_em czy na zmywaku ( co do mojego angielskiego jest dosyć komunikatywny - 9 lat nauki ) jest szansa na robote, czy może przemysleć tą decyzje jeszcze raz i wybrać inne miejsce... Bardzo prosze o opinie!
Nikt nie zna Coventry ?? :(
bylam w coventry rok temu zobaczyc piekna katedre. miasto nie jest duze, nawet z ust moich znajomych angoli slyszalam,ze trudno tam o prace, co bylo dosyc dziwne. generalnie, nie polecam, moze bardziej na polnoc uderzysz? albo juz lepiej do Birmingham, przynajmniej jest wieksze. powodzenia
Mieszkam i pracuje w Coventry od 1.5 roku. Jesli chodzi o prace to jest bardzo ciezko. Agencje posredniczace sa zasypane. Fakt, ze wiekszosc ludzi nie zna jezyka. Mam kolezanke ktora pracuje w pubie- 5 funtowna godzine, czyli najnizsza, nadgodziny tez po 5 funtow. Ale co ci moge poradzic: dopoki nie przyjedziesz i to sie nie przekonasz. pozdro
Wybieram się do Coventry do pracy. Czy ktoś może wie jakie są ceny mieszkań do wynajęcia?
od 35 do 50 i wiecej funtow za tydzien.. zalezy gdzie, w ile osob i czy np placisz za miesiac z gory, czy za tydzien.. czasem kaucja itd.. a z praca jest jak wszedzie, jak sie usiadzie z dupskiem w jednym miejscu, to sama praca nie przyjdzie;) pzdr
coventry jest bardzo fajnym miastem kazdy znajdzie cis dla siebie
Temat przeniesiony do archwium.