mieszkanie i praca w bristolu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!
Wyjezdzam do Bristolu 9 czerwca. Jade z 5 osobami. Nie mamy mieszkania, nie mamy pracy. Jedziemy w ciemno. Czy ktos z Was moglby mi powiedziec jaka tam jest szansa na prace? Wszyscy znamy dobrze lub b.dobrze angielski. Jak tam jest z mieszkaniami? Szukalismy cos przez net, ale nikt nie odpisuje na maile... Prosze o jakies informacje;)

Gosia
Ja mieszkalam rok temu niedaleko Bristolu i bylo nawet spoko. 2 tygodnie temu moj brat wyjechał do Bristolu i pisze mi esy ze lipa z praca. Mieszka z Polakami ktorzy choc znaja angielski to miesiac bez pracy siedza. Ja jestem na filologii angielskiej i hiszpanskiej i tez czarno widze moj wyjazd(4 czerwiec) poniewaz nazjezdzalo sie Polakow ktorzy nie znaja jezyka( powiem brzydko zjeby:) i wszystko im jedno i nie ma w ogole pracy:) Takze zycze wam powodzenia... :)
A moja siorka wyjechala w styczniu i prace w bristolu ma tylko ze czesto sie spozniaja z wyplacaniem. ja tez chcialbym wyleciec na wakacje ale nie mam 18 lat i bedzie ciezko z praca :/
Moj brat wyjechał i znalazl prace tyko dzięki znajomemy. jest mASAKRYCZNIE cięzko!!!!! po prostu nei ma pracy ani mieszkan, tam gdzi eon mieszka co niedzial aprzychodzi ok. 15 osob pytac sie czy nie maja w domu miejsca. jest strasznie!!! nie ma pracy!
nie ma pracy jest strasznie !
podzielam optymizm :) prace znalazlam i zaczynam 1.07 ale gorzej z mieszkaniem..czy ktos moze moglby pomoc?
Jestem w bristolu od 2 tyg. i juz w pierszym prace znalazlem. Chodzilem 8 h za nia i nie bylo problemu!! z mieszkaninem tez nie mialem problemu. jak ktos chce to moge pomoc. [email] - piszcie a pomoge. pozdrawiam.
Może znajdziesz coś pożytecznego o Bristolu na nowo powstały miniportalu Mój Bristol. Zerknij pod adresem http://www.mojbristol.co.uk . Powinnaś znaleźć trochę użytecznych informacji.rnrnMniemam że już jesteś w BRistolu, ale może Ci się coś przyda.rnrnPozdrawiam.rnrnDarek
witam jade z chłopakiem 5.11 ale potrzebujemy wiedziec pare rzeczy!
rn1.czy mozna na prom do anglii płacic w euro czy funtach
rn2. jesli ktokolwiek był w Bristolu ile to jest mniej wiecej km my wyjeżdzamy z Jeleniej Góry to koło wrocławia.
rn3. czy bez problemu jest po drodze możliwosć tankowania gazu czy są jakies specjalne końcówki??? bo tego nei wiemy neistety
rn4. i czy bez problemu bilet na prom możan kupic na miejscu na promie czy lepiej jest gdzies rezerwowac i o co chodzi w tym zablokowaniu biletu tu pare wypowiedzi takich było...
rn5. Potrzebujemy też jesli ktosbył autem moze jakaś mapke lub trase jakimi miastami najlepiej do Bristolu dojechac.
6. nie mamyy pracy tylko załatwione mieszkanie wiec jescli ktoś miałby jakies wolne miejsca w fabrykach sprzatanie obojętnie co prosze pomoc.
SERDECZNIE DZIEKUJE MóJ MEIL: [email] moje [gg] prosze o kontakt bo to dla nas bardzo pilne
Czesc
Mieszkam w bristolu juz od miesiaca w tej chwili przebywam w polsce ale za 2 tyg wracam... mialem prace ale sie skonczyla... nie orientujesz sie gdzie mozna cos alapac tylko zadne agencje pracy bo juz na poczatku sie zarejestrowalem i cisza... co prawda moj angielski nie jest perfekct ale sie dogadam... tak w ogole jestem Maciek mam 24 lata i jestem bezrobotny... czy masz jakies mozliwosci ?
Z praca ciezko,takze mozesz pomarzyc.Lepiej poszukaj dobrej pracy w Polsce,w Anglii sie juz nie opalca..
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Nauka języka