Praca w Manchester! chętni?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 241
poprzednia |
Cześć wszyscy chetni do pracy manchester niech wpisuja sie wlasnie tu!!!. Pomozmy sobie nawzajem, niech kazdy pisze co wie na ten temat, trzeba byc humanitarnym, a nie typowaym polakiem ktory niechce pomc swemu rodakowi. Do dziela bracia i siostry:-))))))!!!!!!!
oki widze ze sie nie spieszycie wiec jako pierwszy zaczne: jestem wstanie pomoc w sprawie mieszkania zreszta nawet nie drogiego, moglbym se popytac
człowieku, jak to nie ma chętnych???:)
moje [gg]
bylaym chetna jechac w czerwcu ale niewiem jak z praca i mieszkaniem)=;
a wiec wlasnie bede dzwonil w sprawie tego mieszkania dla ciebie i twojej dziewczyny! daj maila jak juz bede wiedzial to napewno Ci napisze
[email]
Czesc!rnChetnie podejme jakakolwiek prace, ktora nie wymaga na poczatku dobrej znajomosc angielskiego. Znam go tylko w stopniu podstawowym.rnMoze to byc praca w fabryce, moze jako opiekun, sprzatacz, pomoc kuchenna. Mam prawo jazdy kat. [email]
[gg] . chętny ;)
Ok to ja także jestem chętna. Angielski średniozaawansowany. Moje GG: 5[tel]ale mam zamiar jechać dopiero na początku lipca po sesji :) Pozdrawiam:)
witam!!
czy mam jeszcze jakąś szansę..? wlaśnie bezskutecznie przeczesuję wszystkie stronki jakie znajde w poszukiwaniu pracy, ale z jakim skutkiem (patrz wyżej). wiec chyba najlepiej byloby pojechac i na miejscu czegos szukac. z angielskim problemu nie mam.
jeśli więc Lionelu pokłady dobrej woli nie zostały w Tobie wyczerpane, czekam na odpowiedź na maila [email]
z góry pięknie dziekuję :)
pozdrawiam
ok ja tez jestem chetna ale w gre wchodzi tylko lipiec i sierpien :Djak by ktos znalazl prace dla 2 osob bylo by swietnie :)moj meil [email] z gory dzieki pa:Dpozdrawiam wszystkich
Jak najbardziej jestem zainteresowany pracą gdziekolwiek za granicą, co ważne - dla 2 osób!! Mój kontakt: [gg] oraz mail: [email]
I koledze Lionelowi też podrzucę trochę wyżej...:))) LUDZIE O ŻYCIOWEJ MISJI POMOCY BLIŹNIM - tutaj, tutaj kierujcie swoje oferty pomocy w szukaniu pracy albo mieszania w Manchester lub w okolicach:))) My WAS potrzebujemy:)))
No tak się składa że ja byłabym chętna. Tyle tylko że chce wyjechac z facetem dlatego poszukuje pracy i mieszkania dla 2. Mam nadzieję że coś się uda skombinować. Pozdrawiam. papa.
[email] [gg]
czesc wybieramy sie z kumplem za 2tyg gdzies w okolice manchesteru, angielski mamy perfect, referencje i doswiadczenie z usa, planujemy jechac w ciemno, wyznajemy zasade ze jesli ktos bardzo chce zawsze znajdzie jakas prace, jesli moglbys poradzic cos odnosnie szukania pracy przez internet, napisz pozdrawiam
hej! jestem zainteresowana, moze nie tyle co znalezieniem jakiejs konkretnej pracy ale namiarami na jakies mieszaknko? bylabym strasznie wdzieczna jakbys sie do mnie odezwal moje gg 3[tel]jestem caly czas niewidoczna ale jak cos to pisz z gory dziekuje!
odezwalem sie do ciebie, moje gg dla innych 7604085
witam!!! z kuzynem chcemy wyjechac na poczatku czerwca mamy po 1000 zł.... jakiekolwiek informacje nt. pracy w uk będą bardzo przydatne...wzięliśmy kredyty, a koles który miał nam załatwić wyjazd okazał się oszustem...z góry dziękujemy... nr [gg] , mail: [email]
Poszukuje jakiejkolwiek w Manchesterze lub Yorku - z ang nie mam problemow.
Zakwaterowanie juz mam
prosze o kontakt dobrych ludzi [email]
Uwazajcie na takich ludzi.Mieszkam w uk w manchester od 1.5 roku.Wielu polakow robi w ten sposob biznes wynajmuje dom 2-3 pokojowy +salon+kuchnia+lazienka.Koszt 450-650£wciska do pokoju po 3 osoby=6-9osob nieznajacych sie nawzajem=900 do 1800 na miesiac czysty zysk.Plus zalatwia moze prace za oplata lub nawet jak nie bedziesz mial/a pracy to i tak placisz za mieszkanie a to czysty zysk.Proponuje wejsc pod adres www.spareroom.co.uk l i tam wypelnic formularz wpisujac dane i oczekiwac ze jakis landlord poszukujacy lokatorow odpisze(tak tez stalo sie zemna),w razie braku odpowiedzi mozesz wykupic abonament w opcji 1 dniowym lub dluzszym i miec mozliwosc pisania do kogos.Prub wpisac w wyszukiwarce "to find a room in manchester"Proponuje rownierz rownierz wejsc na strone www.manchesteronline.co.uk jest to strona glownego dziennika w manchesterze i tam dac lub poszukac ogloszenia z praca i mieszkaniem,rownierz szukaj w wyszukiwarce jesli ktos sie nie czuje na silach o znalezienie pracy bezposrednio od pracodawcy przez agencje"job agencies in manchester"sprawdzilem jest mnostwo,napiszcie cv i wyslijcie.Zycze powodzenia wszystkim i niepowodzenia oszustom.Nie chce autorowi zarzucac nic zlego lecz chce ostrzec wszystkich przed oszustami sprawdzcie dobrze zanim podejmiecie jakis krok
Czesć Lionel...
mam pytanko, czy mógłbys pomóc mnie i mojemu chłopakowi znaleźć jakies fajne, niedrogie lokum w manchesterze? (oczywiście sie odwdzieczymy ;-))))
Jedziemy 3lipca z Okecia o 20. prosto do manchesteru. Nie mamy jescze pracy, akni lokum. Chcemy zostać do 3 października, znaleźć jakąś fajna prackę, żeby zarobic na studia.

napiszę więcej jak się odezwiesz.

[email]

czekam na milika z odp.
Mój mąż od tygodnia przebywa w Menchesterze gdzie szuka pracy.Jego znajomość angielskiego jest w stopniu komunikatywnym.Czy możesz mi poradzić do jakich agencji powinien się udać.Jeśli chodzi o prace nie jest wybredny.Dzięki. [email]
Manchester, Salford. Moge pomoc dla szukajacych mieszkania w Manchester od jakiegos czasu,ale nadal szukam pracy..:-( Zainteresowaniych prosze o kontak: [email] lub czasami [gg] . Poczte sprawdzam co drugi dzien. Pozdrawiam. Waldek
Cześć mam na imię Iwona byłam w Manchesterze 1,5 ale musiałam wrócić , żeby skończyć studia , wcześniej mieszkałam u znajomych ale chciałabym zamieszkać sama , może ktoś ma wolny pokój a najlepiej mieszkanie do wynajęcia. Czy mógłby mi ktoś pomóc. Jadę do Manchesteru 5.07 . i muszę się gdzieś zatrzymać . Bardzo proszę pomoc . mój e-mail iwa_24-24 @tlen.pl, lub gadu 2360707
Cześć mam na imię Iwona byłam w Manchesterze 1,5 ale musiałam wrócić , żeby skończyć studia , wcześniej mieszkałam u znajomych ale chciałabym zamieszkać sama , może ktoś ma wolny pokój a najlepiej mieszkanie do wynajęcia. Czy mógłby mi ktoś pomóc. Jadę do Manchesteru 5.07 . i muszę się gdzieś zatrzymać . Bardzo proszę pomoc . mój e-mail iwa_24-24 @tlen.pl, lub gadu 2360707
Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mam na imie Paweł i również poszukuję pracy, niestety po angielsku mogę się praktycznie tylko dogadać bo z pisownią poprawną trochę ciężko. Wykształcenie średnie, jestem mundurowym stety lub niestety z 12 letnim stażem , chcę jednak trochę lepszego życia dla żony i dwójki dzieci, jakiejkolwiek lepszej przyszłości. Jeśli jest ktoś tak miły i ma zamiar mi pomóc chętnie skorzystam. Mam możliwość na wstępie wzięcia urlopu bezpłatnego na okres do roku czasu a później zobaczymy. Z góry serdeczne dzięki. E-mail : [email] [gg] . Pozdrawiam. Pilne.
Witam

Jestem studentem i od 1 lipca bede w Manchesterze.

Jesli ktos by mogl pomoc bede wdzieczny .

pozdrawiam

Sebastian

moj mail [email]
Niechce nikogo odradzac, ale czy przypadkiem wiecie ilu studentow i innych doswiadczonych ludzi szuka pracy w Manchester i to z b. dobrym ang. Nie piszeczie nigdy jakie doswiadczenie macie i w ktorej dziedzinie - po prostu jest trudno komus pomoz (nawet gdyby byla taka mozliwosc) jak nie wiemy nawet o jaka prace chodzi. Teraz pracodawcy maja wybor - niestety trzeba sie czyms wyroznic.
czesc , wynajelismy dwupietrowy dom w stretfordzie pod mancherem, jednak troche za drogo nas to wyslzo, dlatego chcemy wynajac dwa pokoje od zaraz!!!!! dzwonic pod [tel]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 241
poprzednia |

« 

Pomoc językowa