Praca wakacyjna w w Szwecjii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.

10 czerwca wyjeżdżam na 3 miesiące do Szwecji. Pracę załatwiłem przez jedną z agencji pracy, za tydzień jade podpisać umowę, praca jest w rolnictwie, w agencji mówią że nie dłużej niż 8 godzin dziennie i ponoć jest tam bardzo dobrze. Płacy dokładnie jeszcze nie znam, ale z tego co mi mówili to jest to grubo powyżej stawki minimalnej (na czysto powinienem dostać ok. 6 000 zł na miesiąc). Do tego jeszcze wyżywienie i zakwaterowanie za darmo.
W związku z tym chciałem zapytać, czy ktoś miał podobne doświadczenia jeżeli chodzi o pracę w Szwecjii i mógłby się nimi podzielić?

Agencja, pracodawca i to wszystko wydaje się pewne, ale i tak wolałbym się upewnić.
Z góry dziękuję.
hej! ja tez jestem zainteresowana wyjazdem do pracy i z tego co piszesz Twoja oferta jest naprawdę OK. Możesz mi polecić firmę przez którą jedziesz? pozdrawiam Aga
tez chcialbym sprobowac wyjazdu czy mozesz mi podac namiary tej agencji.pozdrawiam
czesc Adrian!a mozesz mi podac nazwe tej agencji,albo namiary?bylam bym wdzieczna!:)
to znaczy bylabym oj taka jestem dzis zakrecona!:)
hehe, dziouchy, dziouchy... wy macie do czynienia tyle z rolnictwem co.... i ja.... z motyką na księżyc? :P
wiecie ze to najciezsza robota z mozliwych?:) Pozdrawiam.
zebys ty sie nie zdziwil jak stawy ci wysiada!ja juz pracowalam w rolnictwie i wiem jak to wyglada!chytrusie!
witam jesli mozna to prosilbym o kontakt do tej agencji pracy z gory wielkie dzieki e-mail [email]
zdziwiła* wiem bo sama pracowałam przy zbiorach za granicą :P
no ale pomyśl se, jakaś wiola18 czy inna ONE DO ROLNICTWA SIE PCHNA!? nie wierze, przeciez zniszcza se paznokcie :P
Prosze o podanie namiaru na ta agencje pracy.Chyba ze to tajemnica ??
witam masz moze namiary na agencje pracy o ktorej mowa na ang.pl??jak tak to barzdo prosze o wyslanie na maila [email] sie na wakacje do pracy do szwecji ale jeszcze nie mam nic zalatwione jakbys cos mial to wyslij na mial, zgory wielkie dzieki
ja również chciałabym znać adres tej [email] napisz
Temat przeniesiony do archwium.