Gloucester

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktos jedzie w te wakacje do Gloucester? Nie wiecie jak tam jest z proca bo slyszlam ze duzo polakow mozna tam spotkac?
Z pracą tam jest bardzo dobrze - jak w całej Anglii. W końcu bezrobocie 5% do czegoś zobowiazuje :).
Hej:):)Tak,ja się tam wybieram:))Pracy rzeczywiście jest sporo i Polaków owszem można spotkać....jak już prawie wszędzie w Anglii :)Pozdrawiam
czesc, a skąd macie info że jest tam sporo pracy? i przede wszystkim jakiej?
też jestem ciekawa, ja tam byłam z moimi znajomymi. pracy nie znaleźliśmy, a zdecydowani bylismy na każdą, wróciliśmy więc do Londynu i tu zaczepilismy się w barach, napiwki spore więc żyjemy na poziomie. Fakt, że w Londynie jest więcej Polaków ale i pracy jest dużo dużo więcej.
Pozdrawiam
ja tez sie tam wybieram. jade 29 i pracy nie mam ale ma jednak nadzieje ze cos znajde na miejscu. moze ktos wie jak tam jest na prawde?
nie wiam jak jest w Glouster,ale wiem jak jest w Northampton-Polakow jak mrowkow ,a pracy coraz mniej...
czesc,rnrnja właśnie wróciłem z gloucesteru i z pracą jest naprawde źle. Wybraliśmy się tam z dziewczyną i zaprzyjaźnioną parą znajomych, mamy tam rodzine, więc zakwaterowanie było za friko. Szukaliśmy pracy i powiem Wam że szkoda mówić, nic, NIC!!! kompletnie nic,MIMO że MaJ. Polaków jest bardzo dużo, na ulicy non stop słychać nasz język a pracy wogóle nie ma. Szukaliśmy różnych posad, od kelnerów - doświadczenie cała 4-ka posiada na tych stanowiskach i doświadczenie w pracy na wyspach również ale nic, poprzez sprzątanie, gotowanie, na budownie etc. ogółem byliśmy w stanie wziąć wszystko tylko żeby nie dokładać do interesu. Ale ...... siedzieliśmy tam przez 3 tygodnie, zjeździliśmy i obeszliśmy chyba wszystko i jest potwornie ciężko znależć jakąs pracę. Nie ograniczaliśmy się tylko do gloucesteru, szukaliśmy w promilu 30km:(((( no i co, jesteśmy w Polsce, wróciliśmy bo nie udało się nam znależć żadnej pracy, mimo szczerej pomocy osób u których przebywaliśmy. Dzięki przyjaciele za pomoc. Nam się niepowiodło co nie znaczy że Wam się nie uda. Mówie tylko co zastaliśmy po przyjeździe i jak bardzo byliśmy rozczarowani tym wszystkim. Pozdrawiam Kamil ps. a wogóle gdzie się wybieracie??
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa