Portsmouth

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! Wybiera sie ktos moze albo jest juz w Portsmouth ? bardzo by mnie interesowaly informacje jak wyglada sytuacja z praca i ogolnie czy to ladne miejsce i czy warto tam jechac. A jesli ktos sie wybiera to czy ma juz jakies mieszkanie albo prace.
Pozdrawiam!
Z niekłamaną, dziką satysfakcją zadam Ci 5 nokautujących Twoje próżniactwo ciosów.

1. www.google.co.uk + portsmouth
2. www.wikipedia.co.uk + portsmouth
3. www.picturesofengland.com + portsmouth
4. www.virtualtourist.com + portsmouth
5. www.jobcentre.gov.uk + portsmouth

Kolejnych killkudziesięciu oszczędzę. Nie dobija się leżącego.

PS Pamiętaj - żaden człowiek przy zdrowych zmysłach pracy Ci nie znajdzie, a z takim nastawieniem może być niełatwo :).
Sorry ale nie naleze do tych co nie wiedza co to internet i wyszykiwarka...Twoja znajomosc stron internetowych nie powalila mnie na kolana. I czy ja gdzies napisalam ze chce zeby mi ktos znalazl prace?? bo jakos sobie nie przypominam. Próżniactwo? Czy pytanie o to czy ktos jeszcze sie wybiera do tego miasta czy juz sobie cos zalatwil i czy warto tam jechac jest wg Ciebie próżniactwem ??? Hmm Chyba taki jest cel tego forum - wymiana informacji wiec nie rozumeim Twojego podejscia... Bylam juz w Anglii szukalam pracy przez 2-3 tygodnie i wiem jak jest ciezko, wiem ilu "Polaczkow" sie tam kreci liczac na to ze 'ktos' im 'cos' załatwi. Ja do nic nie naleze....
Jeśli jest tak zaiste, to przepraszam. A co do pracy, to powtórzę z uporem maniaka: kraj który ma 4,7 % bezrobocia ma bardzo dużo pracy - gdziekolwiek się nie udasz. A reszta zależy tylko od Ciebie.
Tak! oczywiście się z Tobą zgadzam. Prace można znaleźć, jesli sie tylko chce i ma dużo wytrwałosci i... szczęścia. Znam osoby które bez znajomości języka znajdowały pracę szybciej niż te które nim władały świetnie (będąc w tym samym mieście). 65% szczęscia 35% znajomość języka - to tak z mojego doświadczenia. A tak na marginesie sytuacja z bezrobociem w Anglii jest taka że Anglikom czasem poprostu nie chce się pracować i sie im to nie kalkuluje skoro dostają sporą kasę od państwa... a że Polak każdej pracy się chwyci dlatego tyle nas tam jest.
Byłam w Portsmouth i mogę powiedzieć ze miasto jest na prawdę piekne, z chęcią bym tam wróciła. Z pracą jest różnie - raz jest, raz jej nie ma. Ja do tej pory pracowałam w Chichester i Barhnam, wiec ciągle powtrzebowałam transportu. Jeśli masz swoje auto to juz masz połowe sukcesu. W Portsmouth cenione agencje to Wild i Vane, jednak nie ma tam nikogo kto umie mówić w języku polskim.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Praca za granicą