wyjazd do Brighton

Temat przeniesiony do archwium.
WITAM, WYBIERAM SIE DO BRIGHTON WE WRZEŚNIU TUŻ PO SEZONIE. PLANUJE TAM ZOSTAĆ CO NAJMNIEJ PÓŁ ROKU. CZY KTOŚ MI MOŻE OPOWIEDZIEĆ COKOLWIEK O TYM MIEJSCU?? SŁYSZAŁAM ŻE NIE WARTO WYBIERAC SIE TAM W LIPCU I SIERPNIU BO JEST NAWAL STUDENTOW I CIEZKO Z PRACA. CZEKAM NA WASZE WYPOWIEDZI POZDRAWIAM. [email]
hej, i jestes tutaj, ja w tej chwili ale z praca nie jest latwo, pozdrawiam
Cześć mysza24. Powiedz mi co ci da te pół roku? Dorobisz się w tym czasie? Jak potrzebujesz na lizaka to poproś chłopaka ;p sorki za sarkazm, ale mój znajomy wrócił po dwóch latach, kupił mieszkanie i samochód i nie może w Polsce znaleźć takiej pracy żeby mógł to utrzymać. Pewnie wkrótce znowu wyjedzie, tylko że tym razem na dłużej.
dlaczego tak pesymistycznie, chociaz Polaków tu zatzresienie , ale widuje juz plakaty ze potrzebuja nowych pracownikow, ale inna sprawa to niestety wymogi dosiwadczenie pisze tez jest wymagane, pzdrawiam
Mieszkalem w Brighton jakis czas- spoko miasto, bylem tam po sezonie i szybko znalzlem prace- kilka dni.To bylo jakis czas temu- nie wiem jak jest obecnie. Jest tam dosc drogo- ceny londysnkie, mieszkania mozna szukac w darmowym Fridays ad, polecam zostawic Cv w kilku agencjach- moze warto wyslac je internetem tuz przed wyjazdem- a bylas kiedys w Anglii- tzn masz NIN czy choc angielski numer telefonu etc?W fabryce prace mozesz dostac od razu- tam zawsze potrzebuja albo w jakis knajpach- to tez latwo..oczywiscie to zalezy tez od angieslkiego. Pozdrawiam zycze powodzenia

 »

FCE - sesja letnia 2006