GRIMSBY

Temat przeniesiony do archwium.
hej czy ktos z was wie jaka jest sytuacja z praca w Grimsby?! podobno jest tam duzo fabryk gdzie pakuje sie ryby. prosze o informacje?!
Moja mama tam pracuje. Jak chcesz sie dowiedziec czegos wiecej to pisz [email] Pozdrawiam
witam pracuje w jednej z wielu fabryk rybnych i szczerze nie jest wesoło.bardzo bardzo dozo osob przyjechało z polski i coraz trudniej jest o prace.
Hej mam pytanko chciałabym w wakacje jechac do grimsby i tam pracowac tylko nie wiem czy znajde jakies oferty pracy bo mam 17lat jakbys mial ciekawe linki to podeslij mi tutaj bardzo mi na tym zalezy i czy w ogole oplaci mi sie tam jechac z gory wielkie dzieki;)))))
hej justynko czy majac 17 lat mozna tam znalezc jakas ciekawa prace na wakacje i czy sie oplaca?pozdrawiam;))
jest okropne miasto ale jak ktos chce pracowac to znajdzie prace , pozdro
Mówisz serio? A moze rozwinęłaś byś swoją odpowiedź, bo jestem zainteresowana jakąkolwiek pracą zagranicą
bardzo sierzko jest z praca w grimsby poniewaz zamkneli terazjedna fabryke zwolniono ponad 500 osob powodzenia
Witam,

Za okolo tydzien moja Firma bedzie przeprowadzac rekrutacje do pracy w Szklarniach i na Farmach w okolicy Grimsby / Riby / Lincoln.
Jesli aktualnie szukasz pracy w tym regionie lub znasz kogos kto jest obecnie bez pracy - skontaktuj sie ze mna. Michal @ Staff Finders [tel]
www.staff-finders.co.uk
CV prosze przeslac na adres: [email]
Hej mieszkam w Grimsby i poszukuje pracy w ciagu tygodnia lub chociaz tylko na weekendy bardzo prosze o jakis kontakt w sprawie oferty pracy. Dziekuje
hej jestem z Grimsby komunikatywny angielski lat 25 szukam pracy jako kierowca kat. A, B, C, C+E lub mechanika samochodowa blacharstwo, lakiernictwo.kontakt [email]
Temat przeniesiony do archwium.