Fabryka Elizabeth the Chef

Temat przeniesiony do archwium.
Dostałem propozycję pracy w tej fabryce w UK za pośrednictwem Omega Workforce, ktoś tam może był? Warto tam jechać czy lepiej sobie darować?
Ja bylem.Nic specjalnego.Zalezy co bedziesz robil.Sprzatal czy pracowal na linii produkcyjnej
Ja dostałem propozycję pracy w fabryce Elizabeth the Chef na linii produkcyjnej
czy jest to dobra praca? Jak przebiega rozmowa w firmie Omega?
Pozdrawiam
Jub
[wpis usunięty]
Klaniam,rnI tu sie nie zgodze. Pracuje w Elizabeth 3 miechy i Swierkowski to jedyna osoba z ktora cokolwiek udalo mi sie zalatwic. Neil i Jane z Omegi z Gloucester to angieskie obiboki i nie moglismy sie porozumiec. Reszta sie zgadza. Kasa przecietna, zeby nie powiedzec marna, mnoostwo Kurdow, jeszcze wiecej Polakow...rnPozdr z WorcesterrnIvan
Ivan.Ty pracujesz 3 miesiace.Ja pracowalem rok.
radze Ci dobrze odpusc sobie :) syf
witam podacie mi kontakt do tej firmy jakis namiar!!!na ta linie produkcyjna i czym tam sie zajmowaliscie mam na mysli co szło w produkci???????mój [email] tych chaczyków no nie pozdro
sory [email] mój mail to juz ze zmeczenia:):)
nie kumam was,
ja w polsce robiłem również w fabryce ciastek i zarabiałem 600 zł na miecha a syf był pewnie takli sam jak tam,
co do zarobkó to 170 funtó za najprostrzą i najgłupszą robote to normalna płąca, powoli zaczynacie pajacować z tym ze mało, byłem w anglii na początku roku i pracowałem na myjni w londynie, uwierzcie mi ze tam na taką kase trzebabyło robić 6 dni po 11 godzin(pewnie dlatego jestem znowu w kraju ;P)
tym razem mam zamiar wyjechać z agencją(nie wiem jaką i nie wiem kiedy bo szukam czegoś pewnego) powoli zaczynam sie upewniać co do omegi i jeżeli zechcą sie ze mną poraz kolejny spotkać to chyba się wybiorę(wczoraj nie pojechałęm na spotkanie z przyczyn osobistych),
o odciągnięciach o jakich mówicie nie macie pojęcia bo to normalna procedura wszędzie, co do tego HomeOfica to nie nawet jak sie drugi raz rejestrujesz to nie musisz płacić a jeżeli przepracujesz dłużej niż 12 miechów u jednegho pracodawcvy to wogole potem nie musisz już w zyciu WRSa wypełniać,
co do mieszkania to fakt - ceny niczym w pierwszej strefie ;P
mimo wszystko z tego co tu piszecie toagencja jest wiarygodna i tyle...
czesc, ja pracowalam w etc przez pol roku- bo tyle wynosi kontrakt w omedze i NIE POLECAM NIKOMU NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI!!! to co sie tam dzieje jest nie do opisania- smrod, brud i ubostwo a pieniadze z tego zadne!!! to, ze wytrwalam tam przez pol roku zawdzieczam tylko mojemu chlopakowi, ktory mnie wspieral w trudnych momentach. ostrzegam wszystkie dziewczyny- bedziecie zaczepiane przez kurdow notorycznie, a jesli ktoremus szczegolnie wpadniecie w oko macie przechlapane. natomiast wszyscy faceci UWAGA!!! jesli ktorys z was jest madrzejszy od kurda- a to tyczy sie wszystkich- lepiej w ogole nie wyjezdzajcie bo beda wam ublizac na kazdym kroku, zglaszac menedzerom kazdy wasz blad, beda podkladac wam swinie itd itp. ogolnie- etc- najgorsze miejsce na ziemi!!!
Po rozmowie z wieloma osobami z netu odradzam firmę omega. Praca w Worcester to istna udręka, ludzie są wyzywani od kurew, itp. Panuje tam totalne chamstwo, o pieniądze się trzeba upominać, a mieszkania drogie jak w Londynie. Praca w brudzie, gnoju, z brudasami, którzy tylko drą mordy.rnLepiej znaleść sobie coś innego albo iść do marketu w Polsce. Tutaj zawzse możecie się zgłosić na policję, jak coś bedzioe nie tak, a tam, to już trzeba język znac dobrze, żeby powojować z policją.
kanikhadze...to co piszesz, to świadczy tylko o twoim niskim poziomie, skoro odpowiada ci syf i chamstwo to sobie poracuj i u ruskich, w czeczenii, albo gdzie chcesz.
Niewiem czy ktoś wogóle to czyta ale to ja wrona były pracownik tego brudnego chlewu... Jebać w dupę wszystkich ciapatych i niech się gną do lachy!! Pracowałem tam 3m-ce i naszczęście mnie wyjebali...za co to już mniej ważne (P.S Nie chodzcie tam pijani do pracy...najlepiej wogólę nie chodzcię!!) Pozdro dla tych którzy nadal tam kipią czyli PONCZKA, MAĆKA, BOBA, KIWIEGO, ANI ITD!!!!! szukajcie coś lepszego!!! PZDR żółtko w PoLaNd
Wrona ty popersie jeden:)jednak cie wyjebali !!) pozdro, p.s. sajder rulez :)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa