Holandia - znacie biuro?

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc, Czy ktos z Was wyjezdzal moze do Holandii do pracy poprzez biuro Ti2 Projects Europe z Opola?
Czesc:)ja tez szukam kogos kto by wiedzial cos na temat tego biura bo chcialabym wyjechac!
wpisujcie porządnie tematy... co to znaczy "Holandia", "kto zna" Litości!!! dawajcie nazwę biura w temacie postu, bo ktoś może go nie otworzyć skoro nieprecyzyjnie sformułowano temat. Chcesz uzyskać odpowiedź ? zadaj odpowiednie pytanie!!!
ty co sie czepiasz?jak bys dobrze popatrzyl to znalazlbys 2 moje wpisy ktore w temacie maja swofmulowanie tego co chcialabym wiedziec.....!
nie Ciebie konkretnie się czepiam, ale uderz w stół....
a kogo?moze siebie zacznij......bo chyba masz za duze mniemanie:(
nie zamierzam z Tobą dyskutować...dwa słwa: chodzi o to,że lepiej byłoby napisać w temacie nazwę biura bo teraz tak wygląda,że to biuro nazywa się Holandia. I nie do Ciebie był zarzut, tylko do twórcy wątku. Zapraszam na www.oszukany.pl zadaj tam to pytanie, postaramy się znaleźć coś o tym biurze.
mi nie chodzi o klutnie czy dyskusje bo mi na nich nie zalezy:)tylko chcialam sie czegos dowiedziec a ty taki nie mily wpis:(
nic o nich na razie nie ma, ogłaszają się ale nikt nie wyjechał, bo nie ma opinii o nich. Jak masz jakiś folder, umowę albo jej wzór, daj tutaj i na www.oszukany.pl, chętnie zerknę. Co do naszej wymiany zdań, przyznaj,że mam rację, że źle oznaczony temat to mała szansa na jego popularność no i bałagan na forum, potem ludzie pytają 1000 razy o to samo i dublują wątki. Przykro mi,że Cię uraziłam. Maddie
Temat przeniesiony do archwium.