Telefon do Polski??Jak najtaniej dzwonic??

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie sa najkorzytsniejsze warianty dzwonienia do domku z Anglii??:)

Moze jakies karty?? albo specjalne kody dostepu???

Nie wiem czy bede miala dostep do telefonu stacjonarnego wiec moze cos takiego z budki???:))

Z gory dziekuje za odpowiedz!!
Czesc najlepszy sposobto karta O2! Jest najtaniej. Aktywujesz na komorce pozniej dzwonisz pood specjalny numer wykrecasz kier do Polski i numer domowy. To wszystko. Rozmowy masdz po 2Penny albo 5. Codziennie 20tej a w weekendy przez caly dzien. Pa
Oczywiscie 2P albo 5P za minute:)
Kuba, czyli dzwonie z komorki???

Mozna z komorki na komorke, czy stacjonarny??? Czy obojetnie??:)

a trzeba miec do tego angielski numer komorkowy????

po 20-tej mialo byc???:)

Mam nadzieje, że jeszcze sie odezwiesz i odpowiesz:)))

Pa;)
Najtaniej jest z angielskiego o2 na stacjonarny do Polski ale tylko od piatku 24:00 do Niedzieli 00:00.
Wykrecasz [tel], zglasza sie operator, wpisujesz numer polski i naciskasz na koncu krzyzyk #.
Jasne?
Masz tylko komuorke do dyspozycji w Anglii?
Dokladnie, chyba musze liczyc tylko na komorke!!
I nadal nie wiem czy to dziala, ze stacjonarnego na stacjonarny, czy np. z komorki na stacjonarny tez????

Czyli o2 dziala prawie jak teleRabat,telePin czy jeszcze inne telekarta!! Trzeba bylo tak od razu:)))

Prosze, rozwiej jeszcze moje watpliwosci zwiazane z rodzajem telefonu,z ktorego moge dzownic!!

Dziekuje-->Kamila:)
o2 to jeden z operatorów sieci komórkowych, będąc w Anglii kupujesz
kartę pre-paid tegoż operatora (tak jak w Polsce heyah, pop czy simplus)
i wkładasz ją do komórki która musi być pozbawiona blokady sim-lock i
od teraz możesz tanio dzwonić z tej komórki na stacjonarny do Polski
tak jak to opisał kolegazpolski.
ponoć, tzn. na pewno jest taka karta TESCO (z Tesco;) i rozmowy za granicę są tanie...
A nie orietujecie sie ile dokladnie kosztuje teraz ta karta O2? I ile kosztuja karty doladowujace ? I czy trzeba jakos aktywnowac romowy miedzynarodowe czy sa od razu aktywne?
nic nie trzeba aktywowac to tak po pierwsze. ja dzwonilam z komorki na stacjonarny za posrednictwem numeru dostepowego i placilam 2 p za min wiec naprawde tanio i to chyba najlepszy sposob na tanie dzwonienie. zestaw startowy w o2 to jakies 5 funtow z tego co pamietam, ty decydujesz o wartosci doladowania(ale wydaje mi sie ze minimum to 10 funtow, ja przynjamniej zawsze za tyle doladowaywalam- w tesco mozesz doladowywac konto przy okazji zakupow co tez jest bardzo wygodne
Mam takie pytanko.
Czy karta O2 jest najtańsza czy też inna jest korzystniejsza.A co z Vodafone czy Orange? Ktoś się orientuje jak to wygląda?
ten nr konczacy sie na 620 620 juz nie działa.tzn pobiera duzo wiecej niz dwa p/min.obecnie na dzien 6.10.06 nie ma zadnego nr dostepowego.mozna jedynie dzwonic bezposrednio z karty o2,po wykupieniu specjalnej usługi
NAJTANIEJ jest dzwonic przez internet.
Jezeli masz net to mozesz wogole rozmawiac za darmo przez komunikatory np: skype, GG, tlen, konnekt.
Jezeli chcesz rozmawiac tanio ze stacionarkami polecam program VoIPCheap.

http://www.voipcheap.co.uk/en/free.html
Rejestrujesz sioe, sciagasz komunikator, ladujesz konto o wartosci 10 funtow + VAT (placisz na stronie karta platnicza ktora kazdy pracujacy legalnie posiada) i masz na wygadanie w dowolnym czasie pieniadze.

Koszty podane w PENSACH (nie w Funtach):
poland (Landline) SuperDeal! 0.5
poland (Mobile) 14.25

Koszt SMSa do PL 5
Koszt SMSa do UK 4

united kingdom (Landline) 1
united kingdom (Mobile) 9.75
united kingdom [0845 rate] 3
united kingdom [national rate] 7.5
united kingdom [personal] 13.5

Pelny spis oplat:
http://www.voipcheap.co.uk/en/rates.html

Na wybrane kraje przy rejestracji dostajesz 120 dni darmowych rozmow (np: do USA komorki + stacionarki)

Stanowi to alternatywne rozmawianie nawet dla komorek na abonament.
Czyli przykladowo 30 minut rozmowy z numerem stacionarnym w PL wychodzi 15 PENSOW.

Aha, nie zapomnijcie podlaczyc pod komputer sluchawek i mikrofonu ;)
Nie zapomnij tylko ze nie kazdy ma kompa w domu z dostepem do netu:( Jesli by mial to juz dawno wie co to skype i inne takie. Wiekszosc ludzi kozysta z netu w bibliotece, a tam te programy sa poblokowane. Jesli chcesz skozystac z kafejki netowej to doliczajac koszt kafejki wychodzi raczej tak juz mniej ciekawie. Pytanie bylo raczej skierowane jak dzwonic tanio z budki lub z komurki do PL.
Jesli rozmawiasz czesto z jedna osoba to polecam co juz bylo wczesniej napisane www.jajah.com rejestrujesz sie tam jako twoj tel. podajesz numer budki telefonicznej. osoba druga tez sie rejestuje lub sam ja rejestrujesz wpisujac jej numer tel w odpowiedniej rubryce.
Potem majac tel kom z WAP (Wap potrzebujesz aby wejsc na strone i zamowic polaczenie miedzy telefonami). mozesz bardzo latwo wywolywac rozmowe i rozmawiac sobie dowoli za free. Mozesz tez zamowic rozmowe na okreslona pore i zjawiasz sie przy budce o okreslonej porze.
Jeżeli jesteś w Polsce i chcesz nabyć kartę O2 to możesz zamówić ją poprzez serwis allegro.pl kosztuje jedyne 8,99
hey a jaki jest przelicznik tych p na funty??
• Numer dostepu [tel]Z numeru stacjonarnego BT na stacjonarny w Polsce: 5p za minute
• Nowa tansza taryfa: numer dostepu [tel]ze stacjonarnego BT na polska komorke: 9p za minute
• Numer dostepu [tel]Z telefonu o2 na abonament DARMOWE rozmowy do Polski w ramach darmowych minut w kontrakcie
No wiec teraz aktualny najtanszy nr na domowwy do Polski z Anglii(tez z domowego) jest [tel](2p za minute), a gdy chcecie dzownic z domowego w Anglii na komorke do Polski to [tel](10 p za minute). Naprawde sie oplaca,sama z tego korzystam!
Ze stacjonarnego z anglii do polski za 1p/min ( oczywiscie na stacjonarny) [tel]czekasz na polaczenie i wyciskasz polski nr na ktory chcesz dzwonic. Na kom. ze stacjonarnego [tel]. pa
no dobra,wiekszość informacji dotyczących tego dzwonienia z Angli jest juz nieaktualna zwłaszcza jeśli chodzi o o2. moj mąż jest w Anglii od dwóch tygodni kupił sobie karte właśnie w tej sieci i nie ma dostepu do tel.stacjonarnego. Jeżeli ktoś możemi pomóc i powiedzieć jak najtaniej dzwonić z tej komórki na stacjonarny w Polsce będę bardzo wdzieczna
witam serdecznie w tamtym roku bylem w uk i teraz znów przjechalem i szukam własnie tanich połączeń z karty o2 do PL na stacjonalrny, kiedys bylo fajnie bo jak sue zaladowalo za 15F to bylo 150 min i mozna bylo je wydzwonic do domu a teraz lipa i tak juz niema, ale moze ktos wie jaka taryfe ustawic i jakis kod na 2p ???
pozdrawiam polaczkow w uk
Za darmo z UK do Polski z komórki na komórkę i stacjonarny: http://noodledarmowe.ulotka.biz/ dziala sprawdzone NOODLE DARMOWE działa w Orange abonament, O2 abonament kupione przez "Carphone Warehouse", O2 prepay (na kartę) i Tesco Mobile
500 minut na stacjonarne do polski za 5 fuli.Czyli minuta kosztuje 1 pika.
Siec o2 na karte-Uaktywnic sobie kod pocztowy(kod pocztowy wysylamy na nr 22204)
Czekamy 48h az uaktywnia a nastepnie wysylamy sms o tresci POLSKA na nr 80556.
Dostajemy smsa zwrotnego i tam jest podany nr na ktory dzwonimy za free jesli jest kod pocztowy aktywny a nastepnie wpisujemy nr do polski(np 074563...Slyszymy ile pozostalo nam z 5funtow nastepnie prosza abysmy wpisali nr do polski czyli 0048.....i na koncu naciskamy krzyzyk-klawisz na samym dole po prawej stronie)
Minutka za 1 pika w kazdy dzien i o kazdej godzinie:)
Sprawdzone bo sam tego uzywam..
Wiecej informacji mozna znalesc na stronie o2 tam wszystko jest napisane...

Pozdrawiam:)
czy próbował ktoś dzwonić z anglii z o2 do polski na o2?może to jest jakis tani sposób na tanie rozmowy
elo wszystkim i na wstępie oszczegam że za wszystkie numery 08 i 07744 o2 kasuje extra od 25p za min i nie wieżcie ja mówią że będą schodzić z darmowych minut bo ja przez to zapłaciłem rachunek na 150 funciaków...hehe
Teraz mam sposób na dzwonienie do Polski bez limitów za stałą ceną 17 funciaków miesięcznie a w dodatku moge wykorzystać wszystkie minuty z abonamentu za darmo......szczegóły znajdziecie na 4funmobile.co.uk.......pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe