JESTESMY W GRECJI Z ELPIDA

Temat przeniesiony do archwium.
LUDZIE!!!!! NIe jedzcie przez biuro Elpida i kolesia co nazywa sie Remigiusz!!!!!!!!! To OSZUSCI!!!! Wlasnie teraz siedze w kawiarence w Atenach i nie mamy pracy i nie wiadomo jak bedzie. Jest gorzej jak sie da. Spimy w hotleu za 8 euro w towarzystwie karaluchow i narkomanow. odradzam wszystkim ktorzy jada 6 lipca z Elpida!!!!!!!!!!!

Nie robcie tego bledu co my!!!!

Wyjechalo z powrotem juz ponad polowa z 120 osob!!!!!!
..jednak mialam racje...
Ja ma takie wrażnienia,że ktoś kto pisze takie rzeczy,że niema pracy itd. to znaczy,że niebardzo może sobie poradzić za granicą,bo pewnie jest pierwszy raz...i myśli,że odrazu zarobi "kokosy' a tak niejest!I to niejest WSZĘDZIE!Jaki by to kraj niebył,bo Polak jest typem..wędrownika i zawsze tak będzie dopuki w Polsce sie niepoprawi..Wracając do tematu Grecji to jest pracy dość dużo ,bo byłem,ale faktem jest,że warunki do zamieszkania są nieciekawe,ale trzeba się z tym pogodzic ,bo w końcu jedziemy do pracy a nie na wycieczkę!Trezba się do tego poprostu przyzwyczaić i tyle...Wiadomo,że jest wielu oszustów,ale zawsze i z nimi można sie policzyć...Byłem też i w Angli i tam jest jeszcze gorzej...dużo gorzej,bo tam płacisz przynajmniej 200 funtów za pośrednictwo a i w Polsce 700zł(są różne stawki)...,więc taka wyprawa jest 3 razy droższa niz do Grecji...Powiem tak...jak ktoś chce to będzie pracował!!!A naprawdę NIEWIERZĘ,ŻE W GRECJI NIEMA PRACY!DLA DZIEWCZYN JEST FUUL,NAPEWNO DUŻO GORZEJ JEST Z FACETAMI!
baranie inaczej nie moge sie wyrazić, dziweczyna pisze żeby innych ostrzec a ty pierd........ , w dupe sobie wsadz swoje mądrości
Do Majki 26....chyba..."panienko" niemasz kompletnie żadnej wyobraźni o tym co mówisz!!!!I pewnie jesteś jedną z tych...małolat!,które myślą,że zbija frtunę za granicą!Ja staram sie piać i piszę obiektywnie,bo w przciwieństwie do Ciebie pracowałem w wielu krajach Europy i wiem jak to wszystko wygląda,uważam też,że nasza młodzież jest poprostu "rozpieszczona" i chciałaby pieniądze za nic,bo zauważ,że 99% wypowiedzi na forum to opinie ludzi bardzo młodych,którzy niejednokrotnie są pierwszy raz za granicą i niewiedza o tym,że za granicą też trzeba wykazać i trochę swojej inicjatywy a nie myślą,że wszystko zostanie podane im "na tacy".Ja nikogo ani nienamawiam do wyjazdu ani nikomu go niezabraniam,bo to jest każdego wola a poza tym myślę tez,że jednak brakuje Ci sporo ..kultury!To tyle...gwoli wyjaśnienia...
Witam.
Nie jestem młodą panienką, nie byłam 1 raz za granicą, pracowałam 3 sezony przy szparagach w Niemczech kto był to wie co to znaczy. W Grecji byłam pół roku. Nie polecam nikomu kto nie zna angielskiego i nie wykupi sobie powrotnego biletu w polsce. Agencję omijać z daleka jak również i naszych rodaków w grecji .Mają tylko za cel oskubać naiwnych. Pozytywne wyjątki potwierdzają tylko regółę. Jeśli pracę znajdziecie sami a jest to możliwe to trochę zarobicie ale nie w 2 miesiące.Spotkałam mnóstwo ludzi którzy poprostu nie mają za co wrócić.Grecy już to ktoś zauważył mają opinię o polakach taką jak my o rumunach. Co do pracy to napewno jest na budowach (w Atenach znajdziesz na 100%) kobiety też znajdą dużo ogłoszeń na miejscu. Wyjazd przez agencję pozbawiony kalkulacj ekonomicznej, pomijając fakt że biura trafiają się nierzetelne. zapraszam na moją stronę o oszustach posrednikach www.oszukany.prv.pl jak ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej o Grecji prosę pisać [email] Pozdrawiam Ewa
KOLEś!!!RADZę UWAżAć- ZłOżONO JUż DONOS NA ELPIDę I NIE JEST TO PODPARTE OPINIą20 CZY 30 OSóB, ALE SETEK, NA tWOIM MIEJSCU NIE BRONILBYM JEJ TAK PODEJRZANIE GORLIWIE NA KAżDYM FORUM NT. ELPIDY...(patrz-: on pyta", "on..", itd- tWóJ JęZYK:), CO NIE?), WIEDZ, żE JESTEś KONTROLOWANY:D
O ELPIDZIE WIEDZą JUż: POLSKI KONSULAT, AMBASADA I INSTYTUCJE ZAJMUJąCE SIę śCIGANIEM NIEUCZCIWYCH PRACODAWCóW; NIE MIAłEM WąTPLIWEJ PRZYJEMNOśCI POZNANIA PAń gRAżYNKI lENKI I kASI ORAZ SłAWETNEGO rOMKA, ALE RADZę IM CIESZYć SIę OSTATNIMI CHWILAMI NA WOLNOśCI, BYEE!!!!
oj tak grażynke to ja zapamietam d konca życia :>>>> niech siedzi.
Ech...... bez komentarza. Prace znalazla nam Elpida po 3 dniach. Pracujemy na Iosie po 17 godzin dziennie. Nie wytrzymujemy tego!!!! Fajnei jest sobie siedziec przed komputerkiem i pierdolic ale co innego napieprzac od 7 rano do 1 w nocy z 2 godzinna przerwa!!!
do skurwiela....ON,powiedz mi czy ty kurwa jestes jasnowidzem,skąd ty wiesz kto tu pisze,ty baranie nawet pisac nie umiesz a te wszystkie kity wciśnij sobie między nogi tak jak ktoś z elpidy tobie wciska../
cala ta elpida to jedno wielkie gowno,zreszta jak inne biura,jak ktos lubi byc dymany na kase to zapraszam,ja dziekuje..bylem,widzialem,przezylem i...wiem,ze jest takich ludzi setki ale glupio im sie przyznac...a ta cala ekipe tez bym chetnie widzial za kratami...pieprzone kutafony i brudasy!!!
Jejciu....co wy wypisujecie!!! Ja pojechalam przez biuro Elpida do Grecjii i uwazam, ze nie ma na ta chwile lepszego biura!!! To biuro ma Xristos Kosioris i biuro dziala ponad 15lat!!!!A reszta to jacys oszusci ktorzy jada na cudzych danych osobowych!!!Pracuje tam od roku polka Agnieszka i razem z szefem wysylaja dziewczyny do cafeterii, clubow itd. ja pracowalam tam na sezon w otwartym klubie na plazy!!!tylko wrocilam w celach edukacyjnych do Polski, ale na nastepny sezon napewno wroce!!!
Hej. Ja wyjechalam do pracy w Grecji za posrednictwem biura ELPIDA i nie mam im nic do zarzucenia!!! Agnieszka dba o wszystkie dziewczyny, a Xristos to najsympatyczniejszy Grek jakiego spotkalam. Nawet moj pracodawca mowil, zebym nie zmieniala biura, bo ELPIDA jest najlepsza i najpewniejsza!!! A, ze ktos ma oczekiwania typu: nie znam jezyka ale chce miec apartament i posilki podawane do lozka, a popracuje jak mi sie bedzie chcialo..... To pozniej wypisuje jakies durnoty na forach. Pozdrawiam i zapewniam: nie bojcie sie wyjechac za posrednictwem biura ELPIDA i zaufajcie Agnieszce:-)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa