Holandia zbiory jabłek

Temat przeniesiony do archwium.
Jadę do holandii na zbiory jabłek proszę o pomoc co trzeba zabrać i czy to ciężka praca.
Witam zmierzam w ten sam Kraj w tym samym celu z tym, że ja już tam byłem i pracowałem. Powiem ci jedynie, że jeżeli nie masz zarezerwowanego miejsca na campingu albo gdzieś to radzę to zrobić bo z tym u nich najtrudniej. a całą reszte którą ewentualnie zaponisz to ktoś ci zawsze pożyczy lub powie gdzie kupić wiec nie martw się. pzdr. i Powodzenia
hej ,w jaka czesc Holandii zmierzacie???W jaki sposob zalatwiliscie sobie pozwolenie o prace.Prosze o info.Obecnie mieszkam w tym kraju i chcialabym sobie troche dorobic
Bardzo dziękuję za informacje, napisz mi jeszcze czy to bardzo ciężka praca.Pozdrawiam
Hey kto ma możliwość załatwienia pracy za granicą do zbioru jabłek prosze o kontakt w zamian moge załatwić inną prace sezonową w Niemczech prosze pisać na [email]
czy moglbys mi podac jakies namiary do pracy przy zbiorach jablek
cześć.Jestem Ewa .mieszkam w okolicy Rotterdamu i poszukuję pracy np. w szklarni,na produkcji,zmywanie,sprzątanie,zbiory owoców.Może masz jakieś namiary?mój e-mail [email] Byłabym bardzo wdzięczna.
cześć.Jestem Ewa .mieszkam w okolicy Rotterdamu i poszukuję pracy np. w szklarni,na produkcji,zmywanie,sprzątanie.Może masz jakieś namiary?mój e-mail [email] Byłabym bardzo wdzięczna.
Hej Jagoda daj spokoj to ciezka praca moge dac ci namiary na dobra firme ale zatrudniaja tam tylko kobiety.To jest drukarnia.Moj mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Studia językowe