Miałem do czynienia już z wieloma agencjami, ale ta sprawia wrażenie porządnej. Organizuje spotkania z przedstawicielami pracodawców, Rządają potwierdzenia przeczytania e-maila, Chcą potwierdzenia, czy się pojawisz na spotkaniu. Sprawdzają znajomość angielskiego kandydatów przez telefon no i podpisują kontrakty już w Polsce. Chociaż jeszcze nie wiem czy biorą jakąś kase za pośrednictwo czy procent od zarobków. Jeśli wiesz coś na ten temat to napisz jak to Tobie przedstawili.