kto poleci lub odradzi Manchester lub Liverpool

Temat przeniesiony do archwium.
witajcie.
szukam informacji na temat manchesteru lub liverpoolu. mamy bilety do liverpoolu na 5pazdziernika,. lecimy w ciemno. nie mamy takze mieszkania.
czy mamy szanse?
czy to rzeczywiscie takie niebezpieczne miasta?
no i czy warto?
co mozecie powiedziedziec o tych miastach (bardziej o manchesterze, bo tam raczej sklonimy sie osiedlic)

[email] lub czekam na info na forum
obszerniejszych informacji jak na stronach www. manchester24.pl www.liverpool.one.pl chyba się nigdzie więcej nie uzyska
ale co ty osobiscie myslisz o tych miastach? gdzie mieszkasz? i jak sie tam czujesz?
ps. dzieki za adresy stron.
Manchester albo Liverpool - sa ludzie ktorzy kochaja te miasta, a sa tacy co nie kochaja. To tak jak zapytac kogos Krakow albo Warszawa?
ja tam nie mieszkałem, nie lubię miast pełnych sympatyków futbolu ,płn.Anglia nie dla mnie ale Chester na płd od Liverpoolu jest dobre do życia
Mieszkam i pracuje od 1.5 roku w tak paskudnie opisywanym przez ludzi na roznych forach Manchesterze w jeszcze gozej opisywanej dzielnicy tego miasta (Salford) i chwale sobie jest swietnie . Mysle ze dom twoj gdzie serce twoje .
Co kolwiek by to znaczylo i napewno co innego dla kazdego z Nas.
Pozdrawiam . [email]
A ja stane w obronie Liverpool!!miasto zachwycajaco piekne-fakt syf jak w calej angli ale da sie to zniesc!!teraz od wrzesnia pracy jest sporo-dosyc dobra agenca pracy Praim Time oferuje prace od zaraz i to na stale lub na dluzej:)Takze Liverpool polecam:)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa