agencja "The WORKPLACE"

Temat przeniesiony do archwium.
Maz pracuje w Malton, na miejscu zajmuje sie nim agencja" THE WORKPLACE". C ZY ZNA KTOS TE AGENCJE? Prosze o opinie na jej temat
powyżej jest czerwone słowo wyszukiwarka,kliknąć, a potem proponuje wpisać słowa :workplace ,hull,bacon factory itd bo ten temat już się przewijał
Hej.Mój mąż wyjechał tam do pracy i powiem szczerze,że wyszło jedno wielkie bagno!!!!!Patryk-polak,który pracuje w The Workplace,gdy mój mąż był juz w Malton w zakładzie pracy,to on powiedział,że mój mąż i jeszczedwóch chłopaków była tak pijana,że nie mogła wstać do pracy co bylo i jest totalnym absurdem!!!!!!!!!!!!!!!mój mąż nie rusza alkoholu,po prostu nie lubie,więc nie pije!!poza tym anglikowi nagadał,że ani mój mąż ani cała reszta nie sa rzeznikami i ,że nigdy nie mieli nis wspólnego z tym zawodem co również jest wielkim kłamstwem.Tak więc mój mąż i dwójka pozostałych panów została tam bez pracy i bez mieszkania a wszystko przez OSZUSTWA the workplace!!!Na wysokości zadania stanęła firma przez która mąż jechał do Anglii-hmservice,która juz zresztą zerwała kontrakt z the workplace.
Tak więc na Pani pytanie mogę powiedzieć tylko jedno NIE NIE NIE!!!
P.S.nawet nie chcę myśleć,co by było gdyby mój mąż był tam całkiem sam,w momencie gdy zostali bez mieszkania i pracy
Pozdrawiam serdecznie

« 

Zagranica

 »

Szkoły językowe